Dreszcz emocji

Thrills and Spills, USA 2006

Świat najszybszych na świecie pojazdów i odważnych do szaleństwa kierowców i pilotów, którzy dokonują zapierających dech w piersiach, karkołomnych i niezwykle ryzykownych wyczynów.

  • Gatunek: Serial dokumentalny

Dreszcz emocji w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Świat najszybszych na świecie pojazdów i odważnych do szaleństwa kierowców i pilotów, którzy dokonują zapierających dech w piersiach, karkołomnych i niezwykle ryzykownych wyczynów. Ich dokonania to sprawdzian nie tylko ich umiejętności ale także zawodowych kwalifikacji wysokiej klasy inżynierów. Ślizgi, nurkowanie, obroty i kolizje przy prędkości 500 mil na godzinę i będące niemal w zasięgu ręki zwycięstwo, może zamienić się w katastrofę w ciągu ułamka sekundy.

Świat najszybszych na świecie pojazdów i odważnych do szaleństwa kierowców i pilotów, którzy dokonują zapierających dech w piersiach, karkołomnych i niezwykle ryzykownych wyczynów. Ich dokonania to sprawdzian nie tylko ich umiejętności ale także zawodowych kwalifikacji wysokiej klasy inżynierów. Ślizgi, nurkowanie, obroty i kolizje przy prędkości 500 mil na godzinę - będące niemal w zasięgu ręki zwycięstwo może zamienić się w katastrofę w ciągu ułamka sekundy. Dla projektantów-konstruktorów i inżynierów, zajmujących się zapewnieniem bezpieczeństwa przy korzystaniu z takich pojazdów, zagwarantowanie najwyższych parametrów w tym zakresie jest ogromnym wyzwaniem, które z kolei napędza rozwój technologii sportów motorowych. W programie spotykamy się z niezwykłymi kierowcami i pilotami, którzy opowiadają o swoich przeżyciach podczas tych niesamowitych wyczynów, dowiadujemy się o wypadkach, które przeszły do historii i szczegół po szczególe analizujemy katastrofy, aby dokonać przełomowych odkryć, które na zawsze zmieniły oblicze sportów motorowych i dotyczące bezpieczeństwa ich uprawiania reguły.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×