Dużo do stracenia

The Biggest Loser, 0

Jedenaście par chce zmienić dotychczasowy styl życia i stracić zbędne kilogramy. Uczestnicy stają do konkursu. Podzieleni na dwa zespoły co tydzień są poddawani serii trudnych ćwiczeń.

  • Gatunek: Serial dokumentalny

Dużo do stracenia w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Jedenaście par chce zmienić dotychczasowy styl życia i stracić zbędne kilogramy. Uczestnicy stają do konkursu, w trakcie którego przeprowadzają się na ranczo. Podzieleni na dwa zespoły co tydzień są poddawani serii trudnych ćwiczeń. Nad ich przebiegiem czuwają trenerzy, Bob Harper i Jillian Michaels. Uczestnicy odkrywają nieznane do tej pory możliwości i granice własnych ciał. Ci, którym uda się wykonać zadania, przechodzą do następnego etapu konkursu. Nagrodą jest 250 tysięcy dolarów.

Zapraszamy na program "Dużo do stracenia". To spotkania z jedenastoma parami, które zmieniają swój dotychczasowy styl życia i tracą zbędne kilogramy. Na zwycięzców konkursu czeka tytuł "The Biggest Looser" i 250 tysięcy dolarów. Przez kolejne miesiące dwa zespoły będą ćwiczyć pod czujnym okiem personalnych trenerów, Boba Harpera i Jillian Michaels. Czy można zmienić życie ludzi, którzy razem ważą ponad 3, 5 tony? Uczestnicy konkursu przeprowadzą się na ranczo. Co tydzień będą poddawani serii konsekwentnych i trudnych ćwiczeń. Odkryją nieznane do tej pory możliwości i granice swoich własnych ciał. Ci, którym uda się wykonać zadania, unikną eliminacji i przejdą do kolejnego etapu konkursu. Program odsłoni nam tajemnice nie tylko ludzkiego ciała, ale również psychiki, słabości i ograniczeń, których do tej pory nie znaliśmy.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×