Dzieje afrykańskiego futbolu

The Adventures of African Football, Francja 2010

Dokument przedstawia historię afrykańskiego futbolu i jego powiązania z polityką. Autorzy opowiedzą, jaki wpływ na rozwój Czarnego Kontynentu i jego relacje z resztą świata wywarł futbol.

 • Gatunek: Serial dokumentalny

Dzieje afrykańskiego futbolu w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Dokument przedstawia historię afrykańskiego futbolu i jego powiązania z polityką. Autorzy opowiedzą, jaki wpływ na rozwój Czarnego Kontynentu i jego relacje z resztą świata wywarł futbol. W filmie pojawią się wątki osobistych zmagań, wyjątkowego zamiłowania do sportu i niesamowitej wiary w przyszłość Afryki. Widzowie zobaczą, jak jedna sekunda może odmienić życie gracza i jak Czarny Kontynent jest postrzegany przez jego mieszkańców.

Polityczna historia afrykańskiego futbolu i roli jaką odegrał ten sport na rozwój Czarnego Kontynentu i jego relacje z resztą świata. Polityczna historia afrykańskiego futbolu i roli jaką odegrał ten sport na rozwój Czarnego Kontynentu i jego relacje z resztą świata. W historii tej odnajdujemy też wątki osobistych zmagań, wyjątkowego zamiłowania do tego sportu i niesamowitej wiary z przyszłość Afryki. W jaki sposób jedna sekunda, w której strzelono gola, może odmienić życie gracza i to, jak postrzegany jest Czarny Kontynent przez jego mieszkańców.

Komentarze

Skomentuj
 • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  Ocena społeczności: - Głosów: 0

  Hity dnia

  Wszystkie hity »

  Logowanie

  Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

  ×