Dzienniki księżniczek

The Royal Diaries, Kanada 1999

Pamiętniki młodych kandydatek do tronu. Egipt, 57 rok p.n.e księżniczka Kleopatra złapana zostaje w sieć intryg na Egipskim dworze. Knute są plany zamachu na jej ojca, faraona.

  • Gatunek: Serial dokumentalny

Dzienniki księżniczek w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Pamiętniki młodych kandydatek do tronu - świat widziany oczami nastoletniej Kleopatry, Elżbiety I i Izabeli Kastylijskiej. Egipt, 57 rok p.n.e. księżniczka Kleopatra złapana zostaje w sieć intryg na Egipskim dworze. Knute są plany zamachu na jej ojca, faraona - dziewczyna podejrzewa o zdradę swoją siostrę. Wkrótce dowiaduje się o strasznej biedzie w jakiej żyją mieszkańcy kraju i jest o to zła na faraona. Kleopatra w obawie o życie ojca organizuje jego ucieczkę do Rzymu, gdzie swoim czarem i sprytem zdobywa poparcie Juliusza Cezara.

Pamiętniki młodych kandydatek do tronu - świat widziany oczami nastoletniej Kleopatry, Elżbiety I i Izabeli Kastylijskiej. Kleopatra. Córka Nilu, Egipt, 57 rok pne. Księżniczka Kleopatra złapana zostaje w sieć intryg na Egipskim dworze. Knute są plany zamachu na jej ojca, faraona - Kleopatra podejrzewa o zdradę swoją siostrę. Kleopatra dowiaduje się o strasznej biedzie w jakiej żyją zwykli mieszkańcy kraju i jest o to zła na faraona. Kleopatra w obawie o życie ojca organizuje jego ucieczkę do Rzymu, gdzie swoim czarem i sprytem zdobywa sympatię i poparcie Juliusza Cezara. Pamiętniki młodych kandydatek do tronu - świat widziany oczami nastoletniej Kleopatry, Elżbiety I i Izabeli Kastylijskiej.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×