Ekstremalne miasta

Extreme Cities, Francja 2010

W niektórych miastach wyzwania stojące przed mieszkańcami są czasami kwestią przeżycia. Serial w każdej odsłonie prezentuje jedno miasto, którego mieszkańcy żyją w ekstremalnych warunkach.

  • Gatunek: Serial dokumentalny

Ekstremalne miasta w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

W niektórych miastach wyzwania stojące przed mieszkańcami są czasami kwestią przeżycia. Serial w każdej odsłonie prezentuje jedno miasto, którego mieszkańcy żyją w ekstremalnych warunkach. W Bangkoku widzowie zobaczą, jakie zagrożenia związane z poziomem wód odczuwają mieszkańcy tego miasta. W Jakucku będzie można obejrzeć ludzi stawiających czoła bardzo niskiej temperaturze. Z kolei w La Paz będzie można zobaczyć, jak Boliwijczycy radzą sobie z życiem na dużej wysokości, a w Hammerfest, jak Norwegowie walczą z syndromem stresu polarnego.

Często mówi się o tym jak klimat nie jest Polsce przychylny. Są jednak miejsca na świecie, gdzie warunki pogodowe są niezwykle ekstremalne. W takich miastach niektóre wyzwania stojące przed ich mieszkańcami są czasami kwestią przeżycia. „Ekstremalne miasta” to czteroodcinkowa seria, która w każdej odsłonie prezentuje jedno miasto, którego mieszkańcy żyją w ekstremalnych warunkach. W Bangkoku widzowie zobaczą jakie zagrożenia związane z poziomem wód odczuwają mieszkańcy tego miasta. W Jakucku będzie można obejrzeć ludzi stawiających czoła bardzo niskiej temperaturze. Z kolei w La Paz będzie można zobaczyć, jak Boliwijczycy radzą sobie z życiem na dużej wysokości, a w Hammerfest, jak Norwegowie walczą z syndromem stresu polarnego.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×