Ekstremalny projekt

Project Extreme, USA 2008

Jason Cameron chce wypróbować zawody, związane z dużym ryzykiem - od wymiany żarówek na szczycie Empire State Building, po łączenie przewodów elektrycznych, zasilających energochłonny Time Square.

  • Gatunek: Serial dokumentalny
  • Prowadzący: Jason Cameron

Ekstremalny projekt w telewizji

ZwińRozwiń

Prowadzący

  • Jason Cameron

Opis programu

ZwińRozwiń

W świecie gdzie mikroczipy i najnowsze oprogramowania znacznie ułatwiają ludziom, istnieją zajęcia, w których nie można liczyć na to, że wyręczy nas w nich komputer. Serial śledzi poczynania nieustraszonego prezentera programu, Jasona Camerona, podczas wypróbowywania sił w zajęciach związanych z dużym ryzykiem - od wymiany żarówek na szczycie Empire State Building, po łączenie kabli na pożerającym energię nowojorskim Time Square.

W świecie gdzie mikroczipy i najnowsze oprogramowania znacznie ułatwiają ludziom pracę - jak uświadamia ten serial - istnieją jednak zajęcia, w których nie można liczyć na to, że wyręczy nas w nich komputer. Serial śledzi poczynania nieustraszonego prezentera programu Jasona Camerona podczas wypróbowywania swoich sił w zajęciach związanych z dużym ryzykiem - od wymiany żarówek na szczycie Empire State Building po łączenie kabli na pożerającym energię nowojorskim Time Square. Jason relacjonuje przebieg tego typu prac związanych z wysokim ryzykiem i przedstawia widzom ludzi, którzy na co dzień wykonują tego typu czynności.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×