Fifi Niezapominajka

Fifi and the Flowertots, Wielka Brytania 2005

Fifi Niezapominajka jest małym kwiatkiem, mającym wiele różnych pomysłów. Zawsze pozytywnie nastawiona do świata, serdecznym uśmiechem rozwesela wszystkich, którzy mieszkają w jej wiosce.

  • Gatunek: Serial dla dzieci

Fifi Niezapominajka w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Fifi Niezapominajka jest małym kwiatkiem, mającym dużo energii i wiele różnych pomysłów. Zawsze pozytywnie nastawiona do otaczającego ją świata, serdecznym uśmiechem rozwesela wszystkich, którzy mieszkają w jej wiosce. Fifi ma wiele zajęć: pilnuje ogrodu, strzeże przyjaciół i czuwa nad szalonymi łobuziakami, Stingo i Slugsy. Z nadmiaru wydarzeń czasem zdarzy jej się zapomnieć, czym powinna się najpierw zająć.

Fifi to miła kwiatowa dziewczynka mieszkająca w domku z kwiatów. Dziewczynka uwielbia pielęgnować ogródek pełen owoców, warzyw i kwiatów. Często jednak zdarza jej się o czymś zapomnieć, co zwykle puentuje swoim ulubionym powiedzonkiem: "Ech, na kolorowe płatki!". Fifi ma wielu przyjaciół: wiernego Trzmielika, który robi najsłodszy miód w okolicy oraz Prymulkę i Fiołeczkę, z Kwiatowej Chatki, które bardzo dbają o porządek oraz o Dąbka najmłodszego mieszkańca ogrodu. Wszyscy żyją zgodnie w kolorowej Niezapominajkowej Wiosce i tylko czasem Fifi musi przywołać do porządku łobuziaka Żądełko…

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×