Garfield Show

The Garfield Show, Francja/USA 2013

Garfield wyznaje zasadę, że lenistwo jest matką wynalazków. On sam nie jest leniwy, lecz prowadzi osiadły tryb życia. Kot nie znosi szpinaku, poniedziałków i anchois. Kocha za to lasagne i telewizję.

 • Gatunek: Serial dla dzieci
 • Reżyseria: John Walker, Steve Clark, John Sparey

Garfield Show w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Twórcy

 • John Walker Reżyseria
 • Steve Clark Reżyseria
 • John Sparey Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

Serial, którego bohaterem jest leniwy, otyły i sypiący cynicznymi bon motami kot. Jego życiowe pasje to jedzenie, spanie i oglądanie telewizji. Garfield kocha lasagne, pizzę i nade wszystko samego siebie. Odrazą napełniają go diety, waga łazienkowa i wszelkiego rodzaju ćwiczenia fizyczne, chociaż w swoim mniemaniu zapewnia sobie codzienną dawkę gimnastyki, oddychając. Garfield wiedzie wygodne życie w domu prostodusznego i nieporadnego Jona. Razem z nimi mieszkają też: sympatyczny, choć niegrzeszący inteligencją pies Odie oraz banda myszy.

Serial animowany, stworzony na podstawie kultowego komiksu Jima Davisa, którego bohaterem jest leniwy, otyły i sypiący cynicznymi bon motami kot. Jego życiowe pasje to jedzenie, spanie i oglądanie telewizji. Garfield kocha lasagne, pizzę i nade wszystko samego siebie. Odrazą napełniają go diety, łazienkowa waga i wszelkiego rodzaju ćwiczenia fizyczne, chociaż w swoim mniemaniu zapewnia sobie codzienną dawkę gimnastyki… oddychając! Garfield nie cierpi poniedziałków oraz poranków, o których mawia, że byłyby bardziej znośne, gdyby tylko zaczynały się... później. Nie wyobraża sobie rozpoczęcia dnia bez kawy, a pierwsze chwile po przebudzeniu osładza sobie pomstowaniem na wynalazcę budzików oraz wymyślaniem wyrafinowanych tortur, na które skazałby tego niegodziwca. Garfield wiedzie wygodne życie w domu swojego właściciela prostodusznego i nieporadnego Jona. Razem z nimi mieszka też sympatyczny, choć nie grzeszący inteligencją pies Odie oraz cała banda zaprzyjaźnionych z Garfieldem myszy, które bezkarnie harcują po domu, od czasu do czasu odgrywając role w pokazowych polowaniach, inscenizowanych przez kota dla zamydlenia oczu Jonowi. Nieznośny i rozbrajający zarazem Garfield z łatwością owija sobie wszystkich wokół palca, a jego przewrotnemu urokowi podobnie jak jego pan nie są w stanie oprzeć się także widzowie.

Komentarze

Skomentuj
 • Gośc od Garfield Show (gość)

  Dlaczego tego nie puścicie? Minął rok ani tego serialu.

  05.11.2019 07:29
 • antek (gość)

  super garfield rzadzi

  03.03.2014 20:23
 • Anonim (gość)

  Tą bajkę kocham można to oglądać w nieskączoność i tak się nie znudzi :)

  25.09.2011 11:31

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: 5.9 Głosów: 52

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×