Giganci szos

MegaTruckers, Australia 2012

Bohaterami serialu są w równym stopniu niesamowite osobowości przewoźników, jak i gigantyczne ładunki, których transportowanie wymaga umiejętności, doświadczenia i doskonałego sprzętu.

 • Gatunek: Serial dokumentalny

Giganci szos w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

Bohaterami serialu są w równym stopniu niesamowite osobowości przewoźników, jak i gigantyczne ładunki, których transportowanie wymaga umiejętności, doświadczenia i doskonałego sprzętu. Jon Kelly, twórca firmy Heavy Haulage Australia, jest motorem napędowym operacji przewozowych udokumentowanych w serialu. On i jego kierowcy podejmują się transportu największych ładunków do najodleglejszych zakątków Australii. Najdrobniejsza pomyłka może oznaczać katastrofę.

Bohaterowie tego serialu to w równym stopniu niesamowite osobowości przewoźników jak i gigantyczne ładunki, których transportowanie wymaga umiejętności, doświadczenia i doskonałego sprzętu. Jon Kelly, twórca firmy Heavy Haulage Australia, jest motorem napędowym operacji przewozowych udokumentowanych w serialu. On i jego kierowcy podejmują się transportu największych ładunków do najodleglejszych zakątków Australii. najdrobniejsza pomyłka może oznaczać katastrofę.

Komentarze

Skomentuj
 • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  Ocena społeczności: - Głosów: 0

  Hity dnia

  Wszystkie hity »

  Logowanie

  Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

  ×