Gliniarze

Gliniarze, Polska 2017

Program, w którym kamery towarzyszą policjantom w ich pracy. Każdy odcinek to historie z życia wzięte. Serial kręcony na polskich ulicach, o prawdziwych lokalnych i ogólnopolskich wydarzeniach.

 • Gatunek: Serial dokumentalny
 • Reżyseria: Hubert Maruszkin, Małgorzata Jazowiecka

Gliniarze w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Twórcy

 • Hubert Maruszkin Reżyseria
 • Małgorzata Jazowiecka Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

Program, w którym kamery towarzyszą policjantom w ich pracy. Reporterzy wyjeżdżają z oddziałami prewencyjnymi policji na patrole, dyżurują z wywiadowcami, jeżdżą na akcje z antyterrorystami. Każdy odcinek to historie z życia wzięte. Serial kręcony jest na polskich ulicach, opowiada o prawdziwych lokalnych i ogólnopolskich wydarzeniach. Bohaterami są stróże prawa, wykonujący często niebezpieczne zajęcia, a także zwykli obywatele, których życie ułożyło się tak, że weszli w konflikt z prawem.

Gliniarze , Małgorzata JazowieckaProgram ma charakter dokumentalny. Reporterzy wyjeżdżają z prewencyjnymi oddziałami policji na patrole, dyżurują z wywiadowcami, jeżdżą na akcje z antyterrorystami. Każdy odcinek to historie z życia wzięte, nie udawane i nie podgrywane. To dokumentalny opis z "szemranego" życia naszych miast. W tym programie nie ma miejsca na reżyserię. Jest to serial z cyklu "docu", kręcony na polskich ulicach, o prawdziwych, lokalnych i ogólnopolskich wydarzeniach. Bohaterami programu są stróże prawa, wykonujący swoje często niebezpieczne zajęcia, a także mieszkańcy miast, których życie ułożyło się tak, że weszli w konflikt z prawem.

Komentarze

Skomentuj
 • kanila (gość)

  gliniarze natalia i kuba

  03.05.2019 15:36
 • kamila (gość)

  gliniarze Krystian i Olgierd

  03.05.2019 15:35
 • Ania papaj ma 25 lat (gość)

  Mażnie od małgo policjka do planu filmowego serialu gliniarze 7

  25.02.2019 12:11
 • Ania papaj ma 25 lat (gość)

  Mażnie od małgo policjka do planu filmowego serialu gliniarze 7

  25.02.2019 12:10
 • racjonalista (gość)

  pokazuja jak za posiadanie 1 (słownie jednego) jointa zamykają dwóch ludzi, mam dość marnowania moich pieniędzy (podatki) na ściganie i karanie osób za czyny, które nikomu nie zagrażają...

  12.12.2012 18:43

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×