Gliniarze z Vegas

Vegas Cops, 0

W Las Vegas, które liczy ponad 1.3 mln, pracuje zaledwie 1300 funkcjonariuszy. Policjanci patrolują poszczególne dzielnice oraz przedmieście z kamerami umieszczonymi w samochodach.

  • Gatunek: Serial dokumentalny

Gliniarze z Vegas w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Codzienne zmagania policjantów z Las Vegas. W mieście liczącym ponad 1.3 mln pracuje zaledwie 1300 funkcjonariuszy. Policjanci patrolują poszczególne dzielnice oraz przedmieście z kamerami umieszczonymi w samochodach. Uciekinierzy z więzienia, którzy po raz kolejny próbują szczęścia, gangi planujące napady na kasyna, skrupulatnie przygotowane obławy - to tylko niektóre z prezentowanych wątków w programie.

Serial policyjny rodem z Las Vegas - najbardziej popularnego miasta hazardu, gdzie dochody sięgają 6 miliardów dolarów rocznie. Mimo iż mafia nie rządzi już w Vegas, przestępstwa istnieją, a przestępcy nadal rezydują w mieście. Kontakty z policją bywają bardzo brutalne. W serii pt. Gliniarze z Vegas poznamy życie przestępców i pracę policji - uciekinierzy po raz kolejny próbujący szczęścia, miejskie gangi planujące napady na kasyna, skrupulatnie przygotowane obławy - to tylko niektóre z prezentowanych wątków w tym fascynującym serialu. Gliniarze z Vegas patrolują główną ulicę Vegas - the Strip z kamerami umieszczonymi w samochodach. Zaglądają również do lombardów i odwiedzają przedmieścia, gdzie statystyki rozwodów - przy okazji kłótni małżonków i samobójstw rosną w zastraszającym tempie. Prawdziwi Gliniarze z Vegas to oddział zatrudniający zaledwie 1300 funkcjonariuszy w mieście liczącym ponad 1. 3 mln mieszkańców. Są oddziałem próbującym za wszelką cenę utrzymać to miasto pod kontrolą; miasto, w którym rządzi rozkosz, gdzie znajduje się 100 tys. pokojów hotelowych odwiedzanych przez 34 miliony bogatych turystów rocznie.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×