Grupa operacyjna WOPR

Polska 2011

Opowieść o bohaterach, którzy są gotowi ratować ludzkie życie nie zważywszy na trudne warunki pogodowe. Serial odsłoni tajniki niezmiernie ciężkiej pracy Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego.

  • Gatunek: Serial dokumentalny

Grupa operacyjna WOPR w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Opowieść o bohaterach, którzy są gotowi ratować ludzkie życie nie zważywszy na ekstremalnie trudne warunki pogodowe. Serial odsłoni tajniki niezmiernie ciężkiej pracy Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. Widzowie zobaczą, jak sprawnie działają Woprowcy, jak trudnych podejmują się wyzwań, w jak ciężkich i nietypowych akcjach ratunkowych uczestniczą. Przyjrzą się, jak dochodzi do najbardziej niebezpiecznych wypadków na wodzie i co jest ich przyczyną.

Opowieść o niesamowitych bohaterach, którzy są gotowi ratować ludzkie życie nie zważywszy na ekstremalnie trudne warunki pogodowe. Najnowszy cykl dokumentalny odsłoni nam tajniki niezmiernie ciężkiej pracy Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. Zobaczymy jak sprawnie działają Woprowcy, jak trudnych podejmują się wyzwań, w jak ciężkich i nietypowych akcjach ratunkowych uczestniczą. Przyjrzymy się jak dochodzi do najbardziej niebezpiecznych wypadków na wodzie i co jest ich przyczyną. Dowiemy się dlaczego wciąż tak wiele osób już nigdy nie wraca z wody.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×