- Odcinek 102

Turcja 2011

Multimedia

Streszczenie odcinka

odc. 102 Leman postanawia wyznać prawdę przed sądem. W drodze na rozprawę Leman, Szemsi i Perihan mają wypadek samochodowy. Do sądu przybywa Nil. Mukaddes i Meltem składają zeznania obciążające Yaszaranów, mimo to sędzia wyznacza kolejną rozprawę. Fatmagül nie może sobie poradzić z nieprzychylnymi opiniami w prasie. Perihan podejrzewa, że Reszat miał coś wspólnego z wypadkiem. Fahrettin wraz z córką szykują się do wyjazdu. Kerim postanawia spróbować wybaczyć ojcu. Serial obyczajowy,

 • Czas trwania: 53 minut
 • Gatunek: Serial obyczajowy

Grzech Fatmagül w telewizji

ZwińRozwiń

Komentarze

Skomentuj
 • Paweł (gość)

  Jak chcesz być islamistą droga wolna prawdziwy wierzący człowiek nigdy nie zmieni wiary. Oczywiście są ludzie łatwo wierni ale tu nie o wiarę chodzi lecz o seriale cóż zrobić że lepiej znają się na serialach od nas u nas to kuleje. Tyle mam do powiedzenia nie wkładaj wszystkich do jednego worka.

  14.11.2016 21:51
 • pierdu pierdu (gość)

  I tak te Turki nas omotali tymi serialami ,że za 20 lat przejdziemy na islam. Są jednak bardzo romantyczni . Nikt by się tego po nich nie spodziewał. Niby agresję się ssie z mlekiem matki a tu taki afront. Oni są kochliwi albo radzieccy zdradzieccy . Nieźle się gimnastykują ci reżyserzy z Turcji ,żeby nas otomanić.

  14.11.2016 19:11

Dodaj komentarz

  Logowanie

  Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

  ×