GT Academy

GT Academy, Wielka Brytania 2014

Drużyny zmagają się z zadaniem na pozór prostym, ale wzbudzającym niepokój i napięcie. Jego rezultatem będzie eliminacja najwolniejszego zawodnika.

  • Gatunek: Serial dokumentalny

GT Academy w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Sześciu najlepszych graczy Gran Turismo ze Szwecji, Polski i krajów Europy Środkowej przybywa do Silverstone. Chcą wykorzystać umiejętności nabyte podczas gry na konsoli w wyścigach na torach rajdowych z prawdziwego zdarzenia. Przez tydzień będą rywalizować podczas zadań tak ukształtowanych, by wyłowić prawdziwy talent rajdowy. Uczestnicy zostaną przeszkoleni przez byłego rajdowca GP2 Josefa Krala, pod nadzorem trzykrotnego zwycięzcy Grand Prix Johnny'ego Herberta. Jeden z nich dostanie szansę podpisania kontraktu z zespołem Nismo.

Sześciu najlepszych graczy Gran Turismo ze Szwecji, Polski i krajów Europy Środkowej przybywa do Silverstone, kolebki brytyjskiego sportu motorowego, z nadzieją na to że ich rajdowe umiejętności zza konsolety znajdą swoje przełożenie na torach rajdowych z prawdziwego zdarzenia. Przez tydzień rywalizować będą między sobą w szeregu zadań opracowanych tak, by wyłowić prawdziwy talent rajdowy. Szkoleni przez byłego rajdowca GP2 Josefa Krala i pod czujnym okiem trzykrotnego zwycięzcy Grand Prix i sędziego głównego Johnny'ego Herberta jeden z nich zostanie wybrany aby stanąć przed szansą wygrania kontraktu rajdowego z załogą rajdową Nismo.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×