Gwiazdy srebrnego ekranu

Stars of the Silver Screen, Wielka Brytania 2011

Program przedstawia szczegóły z życia Marilyn Monroe, która zaczęła pracę w showbiznesie jako modelka, a potem zrobiła oszałamiającą karierę na dużym ekranie i została okrzyknięta symbolem seksu.

  • Gatunek: Serial dokumentalny

Gwiazdy srebrnego ekranu w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Autorzy przedstawiają życie hollywoodzkiej gwiazdy od początku jej kariery. Marilyn Monroe zaczęła pracę w showbiznesie jako modelka, a potem zrobiła oszałamiającą karierę na dużym ekranie i została okrzyknięta symbolem seksu. W programie pojawią się wywiady z ludźmi, którzy znali aktorkę oraz materiały archiwalne z udziałem Billy'ego Wildera i Tony'ego Curtisa. Całość składa się na portret niezwykłej kobiety, która zmagała się z utrzymaniem równowagi psychicznej, żyjąc pod nieustanną presją mediów.

Życie i kariera najwspanialszych gwiazd kina, takich jak: Marilyn Monroe, Elizabeth Taylor, Frank Sinatra, Audrey Hepburn, Kirk Douglas, Gene Kelly, Marlon Brando i Sophia Loren. Marilyn Monroe podczas swej krótkiej kariery dotarła na absolutny szczyt showbiznesu, a jej legenda pozostała nieśmiertelna do dzisiaj. Poznamy szczegóły życia tej okrzykniętej symbolem seksu hollywoodzkiej gwiazdy od jej zawodowych początków, kiedy pracowała jako modelka po jej szeroko dyskutowane małżeństwa i ekranową karierę z hitami, takimi jak "Mężczyźni wolą blondynki", "Słomiany wdowiec" i "Pół żartem, pół serio". Wywiady z tymi, którzy znali Marilyn, w tym z byłym kolegą z planu Eli Wallachem jak również materiały archiwalne z udziałem Billy Wildera i Tony'ego Curtisa złożą sią na portret tej niezwykłej, pięknej, wrażliwej kobiety która zmagała się z utrzymaniem psychicznej równowagi wciąż naruszanej przez wymagania jej kariery aktorskiej i nieustanny stres przebywania w centrum zainteresowania mediów. Być gwiazdą Hollywood to wzlatywać wysoko ku słońcu, być ucieleśnieniem snów milionów ludzi i jednocześnie składać swój los w ich sercach. Program opowiada o tych, którym się to udało najpełniej. Od Marlona Brando po Elizabeth Taylor odkrywamy, co napędzało ich do działania i dlaczego cały świat tak bardzo pokochał ich role i ich samych. Program opatrzony będzie komentarzami współczesnych dziennikarzy i dzisiejszych celebrytów, dopełniających opowieść o życiu i osobowości tych wyjątkowych twórców jednych z najbardziej niezapomnianych ekranowych chwil.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×