Jak działają miasta

How Cities Work, Wielka Brytania 2013

Miasta coraz częściej przypominają żywy organizm. W serialu przedstawiony zostanie sposób funkcjonowania najważniejszych organów napędzających miasta oraz sposób, w jaki one się ze sobą łączą.

  • Gatunek: Serial dokumentalny

Jak działają miasta w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

Miasta coraz częściej przypominają żywy organizm. Ich sprawne funkcjonowanie zależy od najważniejszych organów: infrastruktury, zasilania, transportu, pożywienia, wody, budynków. W serialu przedstawiony zostanie sposób funkcjonowania najważniejszych organów napędzających miasta oraz sposób, w jaki one się ze sobą łączą.

Kiedy włączamy prysznic leci z niego czysta woda, kupujemy warzywa rosnące na drugim końcu świata w sklepie za rogiem. Jedziemy do pracy pociągami, metrem i tramwajami. W biurze mamy zasilanie, dzięki któremu możemy włączyć komputer. Nasze miasta coraz częściej przypominają żywy organizm, ludzki organizm. Ich sprawne funkcjonowanie zależy od najważniejszych organów: infrastruktury, zasilania, transportu, pożywienia, wody, budynków. Wszystko to utrzymuje je i mieszkających tam ludzi przy życiu. Serial pokazuje w jaki sposób funkcjonują najważniejsze organy napędzające nasze miasta. W Jaki sposób łączą się ze sobą. Przyjrzymy się też projektom inżynieryjnym, których zadaniem jest usprawnienie funkcjonowanie miast na całym świecie.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×