Jak działają narkotyki

How Drugs Work, Wielka Brytania 2011

Korzystając z grafiki komputerowej oraz wiedzy brytyjskich naukowców i lekarzy, autorzy poddają analizie skutki działania tzw. rekreacyjnych narkotyków.

  • Gatunek: Serial dokumentalny
  • Reżyseria: Tom Pearson

Jak działają narkotyki w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Twórcy

  • Tom Pearson Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

Korzystając z grafiki komputerowej oraz wiedzy brytyjskich naukowców i lekarzy, autorzy poddają analizie skutki działania tzw. rekreacyjnych narkotyków. Badając ich wpływ na ludzkie ciało i sprawdzając prawdziwość narosłych wokół nich mitów, dociekają też, jakie wrażenia czerpią z używek poszukiwacze wrażeń. Bohaterami kolejnych odcinków są: konopie indyjskie, o których powszechną legalizację walczą ich zwolennicy, ecstasy - najpopularniejsza substancja psychoaktywna ostatnich trzydziestu lat oraz kokaina.

Konopie indyjskie, ecstasy i kokaina to bohaterowie niniejszej serii. Badając ich wpływ na ludzkie ciało i sprawdzając prawdziwość narosłych wokół nich mitów, widzowie dociekać będą wraz z twórcami istoty doznań, jakie czerpią z narkotyków poszukiwacze wrażeń. Korzystając z zaawansowanej grafiki komputerowej oraz wiedzy czołowych brytyjskich naukowców i lekarzy, autorzy serii poddali analizie skutki działania tzw. rekreacyjnych narkotyków. Konopie indyjskie, o których powszechną legalizację walczą ich zwolennicy, ecstasy - najpopularniejsza substancja psychoaktywna ostatnich trzydziestu lat oraz kokaina, napędzająca do działania 1,2 miliona Brytyjczyków rocznie - każdy z odcinków cyklu poświęcony jest jednemu z tych specyfików. Jak działają na zażywającego? Co jest atrakcyjne w ich przyjmowaniu? I wreszcie jakie są ich mroczne strony?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×