Jak stworzyliśmy świat

How We Invented the World, 0

Historia telefonu komórkowego, samochodu, samolotu i wieżowca. Widzowie przekonają się, jak zbiegi okoliczności przyczyniły się do powstania rzeczy, które nadały kształt współczesnemu światu.

  • Gatunek: Serial dokumentalny

Jak stworzyliśmy świat w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Analiza czterech wynalazków, które nadały kształt współczesnemu światu - telefonu komórkowego, samochodu, samolotu i wieżowca. Autorzy pokazują, w jaki sposób stały się one integralną częścią ludzkiego życia, przekonują, że bez ich istnienia świat wyglądałby zupełnie inaczej. Prezentują też sylwetki ludzi, którzy przyczynili się do ich powstania, choć często ten udział był przypadkowy.

"Jak zmieniliśmy świat" to fascynująca analiza czterech wynalazków, które nadały kształt współczesnemu światu. Poznamy historię telefonu komórkowego, samochodu, samolotu i wieżowca. Zobaczymy, jak często niesamowity zbieg okoliczności przyczynił się do powstania rzeczy, która potem zmieniła bieg historii. Autorzy programów pokażą nam, jak te niezwykłe wynalazki stały się integralną częścią naszego życia i spróbują przekonać nas, że bez ich istnienia świat wyglądałby zupełnie inaczej. Poznamy ludzi, którzy przyczynili się do ich powstania, choć często ten udział był zupełnie przypadkowy. Poznamy niesamowite historie odsłaniające meandry ludzkiej pomysłowości, której często towarzyszą serie przedziwnych eksperymentów. Czy rzeczywiście świat, jaki dziś znamy, ukształtował się w wyniku przypadkowych zbiegów okoliczności?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×