Jeźdźcy smoków

DreamWorks Dragons Riders of Berk, USA 2013

Przygody młodego wikinga Czkawki, smoka Szczerbatka oraz grupy nastoletnich smoczych jeźdźców, którzy próbują pogodzić okrutne, dzikie bestie z codziennym życiem mieszkańców wyspy Berk.

  • Gatunek: Serial dla dzieci
  • Reżyseria: John Eng

Jeźdźcy smoków w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Twórcy

  • John Eng Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

Dzięki Czkawce i jego talentowi do rozpoznawania smoczych humorów Berk znowu stało się spokojną osadą. Niestety, mimo wysiłków Czkawki, Astrid, Śledzika, Sączysmarka, Mieczyka i Szpadki niektórzy nadal nie wierzą, że mogą zaufać smokom. W szczególności wieczny malkontent Pleśniak, który buntuje społeczność przeciwko trenerom i ich pupilom. Dzięki treningom i przygodom, które młodzi wikingowie przeżywają wraz ze smokami, ich więź się zacieśnia, a w miarę poznawania smoczych charakterów trenerzy odkrywają też ich nieznane umiejętności.

Serial animowany Jeźdźcy smoków (ang. The How to Train Your Dragon) studia DreamWorks zaczyna się w momencie, w którym zakończył się film pt. „Jak wytresować smoka”. Serial opowiada o przygodach młodego Wikinga Czkawki, jego smoka Szczerbatka oraz grupy nastoletnich smoczych jeźdźców, którzy próbują pogodzić okrutne i dzikie bestie z życiem codziennym mieszkańców wyspy Berk. Podczas tej przygody, nie tylko poznają i nauczą się czegoś o swoich smokach, ale również odkryją ich nowe gatunki. Będą także walczyć z wrogami oraz odkryją światy, o których istnieniu nawet nie śnili.

Komentarze

Skomentuj
  • Krzysztof (gość)

    Niech znowó lecą jeźdźcy smoków

    26.03.2019 21:53

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: 8.3 Głosów: 4

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×