Jose Andres prosto z Hiszpanii

Made in Spain with Jose Andres, USA 2008

Jose Andres zabiera widzów w podróż po siedemnastu regionach Hiszpanii. Prezentuje łatwe do przygotowania dania oraz zdradza, w jaki sposób uzyskać jego niepowtarzalny smak.

 • Gatunek: Serial dokumentalny

Jose Andres prosto z Hiszpanii w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Jose Andres zabiera widzów w podróż po siedemnastu regionach Hiszpanii. Podczas wyprawy spotyka ekspertów kulinarnych, producentów serów, winiarzy i restauratorów, którzy opowiadają o tajnikach hiszpańskich delikatesów. Ponadto gospodarz prezentuje łatwe do przygotowania dania oraz zdradza, w jaki sposób uzyskać jego niepowtarzalny smak.

Znany szef kuchni Jose Andres zabiera widzów w pyszną podróż po 17. regionach Hiszpanii celem odkrycia lokalnych smaków i poznania dobrodziejstwa kulinarnego tego kraju. W każdym odcinku szef kuchni prezentuje przepisy, które widzowie z łatwością mogą powtórzyć w swoich domach. Podczas wyprawy Andres spotyka ekspertów kulinarnych, producentów serów, winiarzy i restauratorów, którzy opowiadają o tajnikach hiszpańskich delikatesów. Gospodarz programu przygotowuje dania z ryb, aromatyczną potrawkę rodem z kraju Basków, odwiedza najciekawsze miejsca w Madrycie, w Walencji odkrywa tajemnicę prawdziwej paelli, a w Andaluzji próbuje tapas, czyli prawdziwych hiszpańskich przekąsek i sherry. Po powrocie do domu w Waszyngtonie Jose Andres pokazuje, jak przygotować hiszpańskie pyszności, zdradzając przy tym niezliczone triki, które pomogą uzyskać niepowtarzalny smak. "Proste składniki traktowane z należytym szacunkiem, połączone ze sobą zawsze zaprocentują wyśmienitym daniem" - to mantra szefa kuchni.

Komentarze

Skomentuj
 • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  Ocena społeczności: - Głosów: 0

  Hity dnia

  Wszystkie hity »

  Logowanie

  Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

  ×