Katastrofy lotnicze

Air Crash Confidential, Wielka Brytania 2010

Program ukazuje rekonstrukcje katastrof lotniczych i ich wpływ na zmiany w projektowaniu samolotów i w organizacji ruchu lotniczego oraz poprawę bezpieczeństwa pasażerów.

  • Gatunek: Serial dokumentalny
  • Reżyseria: Harry Hewland

Katastrofy lotnicze w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Twórcy

  • Harry Hewland Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

Program ukazuje rekonstrukcje katastrof lotniczych oraz wypowiedzi osób ocalałych z wypadków, naocznych świadków oraz ekspertów lotniczych. Widzowie dowiedzą się, jak wypadki samolotowe wpłynęły na zmianę w projektowaniu maszyn i w organizacji ruchu lotniczego oraz poprawę bezpieczeństwa pasażerów.

W jaki sposób katastrofy zmieniły projektowanie samolotów? Jak ulepszono systemy ewakuacji pasażerów? W jaki sposób usprawniono systemy antykolizyjne? Serial przedstawia wypowiedzi osób ocalałych z wypadków samolotowych, naocznych świadków katastrof oraz komentarze ekspertów lotniczych. Niektóre z rozmów nigdy nie były publikowane, niektóre słowa padają po raz pierwszy. Wygenerowane komputerowo inscenizacje katastrof, szczegółowe nagrania z kokpitów i rekonstrukcje zdarzeń, powodują, że ludzkie dramaty nabierają wyjątkowej autentyczności.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×