Kiedy się zakocham

Cuando me enamoro, Meksyk 2010

Kiedy się zakocham w telewizji

ZwińRozwiń

Obsada

 • Silvia Navarro jako Renata Monterrubio Álvarez
 • Juan Soler jako Jerónimo Linares
 • Jessica Coch jako Roberta Monterrubio Álvarez
 • Julieta Rosen jako Regina Soberón
 • René Casados jako Gonzalo Monterrubio
 • Rocío Banquells jako Josefina "Fina" Álvarez Martínez
 • Lisandro Guarinos jako Agustín Dunant

Twórcy

 • Karina Duprez Reżyseria
 • Fernando Nesme Reżyseria

Komentarze

Skomentuj
 • anna (gość)

  Dziś już ostatni odcinek :( jaka szkoda :(

  20.03.2012 16:55
 • sexy... (gość)

  fajny ten film hmm...

  08.03.2012 17:20
 • Nina (gość)

  Fajne film telenowela z napisy :)))Superowo

  01.03.2012 09:42
 • julka (gość)

  jot napisał:

  wie ktos ile odcinkow bedzie?

  182

  27.02.2012 16:29
 • ... (gość)

  Witam. Czy ma ktoś może streszczenie odcinków od 152 wzwyż ?? Z góry dziękuje.

  25.02.2012 20:50
 • Magda (gość)

  Odcinek 141 Jerónimo stara się wywiązać ze swoich obowiązków ojca. Tymczasem Renacie trudno pogodzić się z myślą, że jej mąż będzie miał bliźniaki z Mariną. Ezequiel zapewnia Agustína, że nie wspomniał imienia Areli w jego obecności, ale ten mu nie wierzy i zaczyna wątpić w jego lojalność. Z pomocą Leoncio, Álvaro planuje zemstę na Karinie. Agustín czyni przygotowania do przeprowadzenia planu ostatecznego rozdzielnia Renaty i Jerónimo. Ku oburzeniu wszystkich, Josefina zostaje uznana za chorą psychicznie i skazana na spędzenie reszty swojego życia w psychiatrycznej części szpitala. Regina nie może pogodzić się z niesprawiedliwym wyrokiem. Zwłaszcza, że widziała jak Josefina, w trakcie ogłoszenia wyroku, perfidnie puściła jej oczko. Radość przywraca jej decyzja w sprawie Antonio, który może wrócić do seminarium kontynuować obraną przez siebie drogę powołania. Na hacjendzie Jeronimo trwają przygotowania do ślubu Kariny i Lázaro.

  Odcinek 142 Agustín jest zdesperowany, aby posiąść Renatę bez jej wiedzy. Jest przekonany, że dzięki temu Renata znienawidzi Jerónimo raz na zawsze. Agustín nie może znieść, że Renata przestała mu ufać i zakończyła ich przyjaźń. Obawia się, że dziewczyna dowiedziała się, że zlecił zabicie Álvaro i Areli. Nesme szykuje się do porwania Kariny w dniu jej ślubu. Przebrany za sędziego porywa żonę na oczach wszystkich. Niestety, nikomu nie udaje się go dogonić. Germán proponuje Honorio i Matíasowi spółkę. Roberta chce rozpocząć pracę w firmie Monterrubio. Regina proponuje jej, aby pracowała z nią w jej fundacji. Roberta wykręca się, że nie może pracować w takim miejscu. Za bardzo przypominałoby jej o tym, że sama nigdy nie zostanie matką. Renata ma za złe Marinie, że pojawiła się na ślubie Kariny i Lázaro. Marina tłumaczy jej, że sama sobie jest winna. Chciała wyjechać z Valle de Guadalupe, ale Renata się uparła, że Jeronimo musi dowiedzieć się, że będzie ojcem. Chema przygotowuje się do otwarcia swojej restauracji. W części psychiatrycznej więzienia Josefina i Blanca postanawiają iść na układ z dyrektorem. Informują go, że Josefina jest bogatą kobietą, która chętnie podzieli się z nim swoimi pieniędzmi w zamian za drobne przysługi. Agustin wpada w furię. Porwanie Kariny przez Álvaro pokrzyżowało jego plany, które miał wobec Renaty. Marina dostaje silnych bóli brzucha i zaczyna krwawić.

  Odcinek 143 Álvaro ucieka na koniu, zabierając ze sobą Karinę. Wcześniej strzela do Lázaro, ale na szczęście, nie rani pana młodego. Dyrektor szpitala zgadza się na kilka telefonów Josefiny i wypuszczenie jej, co jakiś czas z więzienia. W zamian chce od niej pieniędzy, a od Blanci kilku namiętnych chwil. Lekarz zabrania Marinie opuszczania hacjendy Jeronimo zanim nie będzie wyników badań. Chcąc, nie chcąc, kobieta musi pozostać w „La Bonita”. Roberta prosi Honorio, aby zatrudnił ją w firmie Monterrubio. Początkowo mężczyzna się zgadza, ale zmienia zdanie po rozmowie z Adrianą i Matíasem. Josefina kontaktuje się z Robertą. Prosi ją o pieniądze. Roberta odmawia, ale wówczas matka grozi jej, że powie Reginie prawdę, że to Renata jest jej córką. Agustín żąda wyjaśnień od Ezequiela. Pyta go, jak mógł zostać wydany akt zgonu Álvaro skoro on żyje.

  Odcinek 144 Agustín rozmawia z Renatą. Potwierdza swoje przypuszczenia, że dziewczyna uważa go za mordercę i złodzieja. Podejrzewa, że wszystkiemu jest winny Lázaro. Grozi mu, że rozpowie wszystkim, że mężczyzna siedział w więzieniu. Dodaje, że wówczas mało kogo będzie obchodziło, że kradł z głodu. Nesme upija się i zabiera Karinę do opuszczonej stajni. Lázaro i Carlos szukają kobiety po okolicy. Nagle ona wybiega z wołaniem o pomoc. Marina jest przykuta do łóżka na hacjendzie Jeronimo. Josefina każe Robercie przynieść pieniądze dla doktora Ojeda. Dzięki trosce rodziny Gonzalo wraca do zdrowia. W fundacji Reginy pojawia się Corina z dzieckiem i opowiada swoją smutną historię. Inés i Constanza obiecują jej pomóc, ile będą w stanie. Pomimo faktu, że Chema czuje się coraz lepiej, jego stan jest gorszy z dnia na dzień. Lekarz informuje Adrianę i Benjamína, że guz rośnie w zaskakująco szybkim tempie i wkrótce zabije chłopaka. Renata broni Agustína w rozmowie z Jeronimo. Mąż wyznaje jej, że Ezequiel i Lázaro wywieźli Areli z Valle de Guadalupe, bo Agustín kazał ją zabić.

  25.02.2012 13:14
 • ... (gość)

  Witam . Czy ma ktoś może dalsze odcinki ?

  23.02.2012 07:55
 • Magda (gość)

  Odcinek 125 Renata odwiedza Marinę, aby upewnić się, że ta spodziewa się dziecka Jerónima. Marina rozwiewa jej wątpliwości i prosi o dyskrecję. Renata zastanawia się, co powinna uczynić. Agustín się cieszy, bo kiedy wiadomość o ciąży się rozniesie, Renata i Jerónimo definitywnie się rozstaną. Pan Ibarrola pomyłkowo bierze Adrianę i Matíasa za małżeństwo. Gonzalo martwi się tym, gdzie zamieszka z Reginą po ślubie. Szwagier przekonuje go, żeby nie rezygnował tak łatwo z rezydencji, bo ktoś taki jak Josefina nie zasługuje to, by w niej mieszkać. Gonzalo przyznaje mu rację i dodaje, że w przyszłości, gdy znajdzie dla siebie i żony inny dom, przepisze posiadłość na Renatę. Alfonsina czuje, że zaraz urodzi. Lázaro i Karina zabierają ją do lekarza. Renata sprzecza się z Jerónimem i wyjawia mu, że Marina jest z nim w ciąży.

  Odcinek 126 Marina nie chce pomagać Agustín w jego intrygach. Jerónimo i Renata postanawiają się nie rozstawać i wspólnie zmierzyć się z problemem ciąży Mariny. Roberta z każdym dniem staje się coraz bardziej zazdrosna o siostrę. Zarzuca Agustínowi, że jego plan rozdzielenia Renaty z Jerónimem nie przynosi żadnych rezultatów. Matías i Adriana zostają na noc w Mar de Cortés, bo nie mogą wrócić do hotelu. Honorio odbiera akt urodzenia Adriany, córki Alfonsiny. Dziewczynka zostaje zarejestrowana pod jego nazwiskiem. Jerónimo chce wiedzieć, w jaki sposób Renata dowiedziała się o ciąży Mariany. Gdy odkrywa, że to sprawka Agustína, domyśla się, że ten chciał wykorzystać zaufanie Renaty i odseparować ją od niego.

  Odcinek 127

  Matías oświadcza się Adrianie i zostaje przyjęty. Roberta informuje Josefinę, że rezydencja Monterrubio ma trafić w ręce Renaty. Marina oświadcza wujowi, że oczekuje dziecka Jerónima. Ojciec Severino jest zaskoczony nowiną. Chce zadzwonić do Jerónima, ale Marina mu zakazuje. Jerónimo sam zjawia się u Mariny i obiecuje jej, że da dziecku swoje nazwisko oraz wszystko, czego potrzebuje. Agustín jest zdumiony tym, że Renata nie zostawiła męża po tym, jak dowiedziała się, że ten będzie miał dziecko z inną. Renata zrywa przyjaźń z Agustínem. Chema zastanawia się, dlaczego Adriana go odepchnęła. Luciana informuje Gonzala i Honoria, że Josefina otworzyła sobie konto w banku i ma na nim tę samą kwotę pieniędzy, jaką Luciana dała Reginie. Lázaro w końcu mówi Karinie, że Alvaro żyje.

  Odcinek 128 Karina jest w szoku, po tym, co usłyszała od Lázara. Renata chce zwrócić Agustínowi naszyjnik, jaki otrzymała od niego w prezencie, ale zazdrosna Roberta przywłaszcza go sobie. Marina przyjmuje pomoc Jerónima. Renata obiecuje, że będzie traktowała dziecko Mariny, jak swoje. Agustín jest wściekły po tym, jak Renata z nim zerwała. Zamyka się w swoim gabinecie i nie chce nikogo widzieć. Álvaro boi się więzienia i błaga Jerónima o pomoc, ale ten odmawia. Luciana, kierownik z banku, uważa, że Regina może zamrozić konto Josefiny, jeśli udowodni, że znajdujące się na nim pieniądze rzeczywiście są tymi samymi, jakie wręczyła Josefinie w zamian za prawdę o córce. Do tego potrzebny jest także donos na policji. Regina nie waha się spróbować. Roberta natychmiast informuje o wszystkim matkę. Ta zaś niczym się nie przejmuje i uważa, że po ślubie Gonzala z Reginą wszystko się zmieni. Elvira, matka Carlosa, jedzie do Valle de Guadalupe, aby uczynić z Matilde przykładną żonę. Matías wręcza Adrianie pierścionek zaręczynowy i oficjalnie prosi ją, żeby została jego żoną. Adriana zgadza się.

  08.02.2012 18:02
 • xxxx (gość)

  dziewczyny macie moze dalsze odc .od 125 ,tak mnie wciagnał ten film ze juz bym chciaławiedziec co bedzie dalej .pozdrawiam

  06.02.2012 10:30
 • Magda (gość)

  WSZYSTKIE ODCINKI: http://www.dailymotion.com/video/xhl7qf_cuando-me-enamoro-jyr-final-1-4_shortfilms

  31.01.2012 10:26
 • Magda (gość)

  1) http://cuando-me-enamoro-fansite.blog.onet.pl/Streszczenie-odcinkow-109-115,2,ID448762553,DA2012-01-20,n

  2) http://mi-pecado22.blog.onet.pl/Streszczenia-Kiedy-sie-zakocha,2,ID449024590,DA2012-01-21,n

  28.01.2012 12:59
 • ... (gość)

  Magda skąd masz te streszczenia?? Sa w internecie odcinki?? szukałem ale wszystkich nie ma tylko te które leca w telewizji.

  27.01.2012 19:08
 • Magda (gość)

  odcinek 98

  W wiejskim kościele ,Karina i Alfonsina rozmawiają razem po pogrzebie Alvaro. Alfonsina przeprasza Karinę i klęka przed nią. Później w Mexico City ,patrol próbuję podejść Blancę ale ta ucieka obawiając się aresztowania. Gonzalo i Regina rozmawiają z Ines i Constanzą o tym ,że Pepa może być blisko nich. Później wydaję się ,że plan Adriany by zdobyć Chemę wygrał gdyż ten ją całuję. Antonio mówi Finie ,że teraz rozumie dlaczego Gonzalo opuścił ją dla Reginy. W Ensenada ,Agustin wyznaję Renacie ,że czekał całe życie na nią by została jego żoną i matką jego dzieci. Renata wygląda na zaskoczoną i zmieszaną.

  odcinek 99

  W „Cruz de amor” ,Roberta rozmawia z Agustinem na temat Renaty, mówi mu ,że już podjęła działania, rozwścieczony Agustin każe jej się zamknąć. Tymczasem w 'La Bonita' .Lazaro szuka Carlosa by powiedzieć mu ,że Matilde opuściła hacjendę i wszystkich z powodu upokorzenia jakie zafundowali jej rodzice Carlosa. Idzie ona do autobusu ,myśląc o tym jak bardzo go kocha jednak jest pewna ,że ślub zniszczy im życie. Później Gonzalo jedzie dowiedzieć się o aresztowaniu Blancki, dowiaduję się ,że przyznała się ona do szaleństwa i nie może być sądzona, Honorio zaś nie został jeszcze wypuszczony z więzienia. Odwiedza go Constanza ,mówi jej ,że kocha ją i nie potrzebuję innej kobiety bardziej niż jej. Roberta doradza Agustinowi by dać lekcję Renacie i pokazać jej ,że on nie ma pewności i nie będzie czekać na nią wiecznie.

  odcinek 100

  W Mexico City , Fina mówi Selene ,że Roberty nie ma w stolicy tylko jest w Ensenada u boku swojej siostry. Selene jest pewna ,że Roberta pojechała tam by prowokować pożądanie Agustina. Chema czuję się zraniony, przygnębiony i rozczarowany ,twierdzi ,że Adriana wykorzystała go by oddalić go od Constanzy i sprawić by wróciła ona do jej ojca. W rezydencji Monterrubio Constanza zapewnia ,że Fina jest tak naprawdę Pepą, tą samą osobą która 25 lat temu ukradła Reginie jej córkę, jednak nie ma na to wystarczających dowodów. W 'La Bonita', Jeronim odbiera telefon od Selene ,która przekazuję mu prawdę która nie oczekiwanie może zmienić bieg jego życia.

  odcinek 101

  Adriana zwraca się do Reginy ze swoimi problemami miłosnymi, nie wie co ma zrobić że swoimi uczuciami do Chemy, jest zdezorientowana ponieważ jest ukochaną Matiasa. W Valle de Guadalupe, Renata i Marina spotykają się na ulicy ,Renata zwraca się sarkastycznie do Mariny ,że to ona jest nowym nabytkiem Jeronima. Chema odwiedza Honorio w więzieniu, prosi by porozmawiali na temat ich relacji z Constanzą, jednak Honorio mówi mu ,że nie maja o czym rozmawiać. Chema błaga go by z nim porozmawiał. Adriana przyznaję się Matiasowi ,że całowała się z Chemą. Matias czuję się rozczarowany i zdradzony. W więzieniu Blanca krzyczy do Gonzala ,że zemści się na całej jego rodzinie Monterrubio za to ,że z niej szydzili. Fina dzwoni do Roberty i prosi ją by wracała bo ma ważną sprawę która może odmienić na zawsze jej życie. Gonzalo dowiaduję się ,że Roberta przebywa na hacjendzie Agustina razem z Renatą. Renata pyta go czy to prawda ,że wysłał Robertę na hacjendę by ukryć ją

  odcinek 102

  Na przyjęciu ,które zostało zorganizowane z okazji urodzin księdza Severino, Marina postanawia opowiedzieć Jeronimowi kilka szczegółów dotyczących ciąży Roberty. Jeronim jest zaskoczony słysząc nie które wiadomości. Później Jeronim przedstawia Renacie ,Marinę jako ginekoloka Roberty. W 'Cruz de amor' Roberta flirtuję z Ezequielem. Jeronim i Agustin stają twarzą w twarz, Jeronim ostrzega rywala ,żew końcu zdemaskuję go przed Renatą. W Mexico City, Regin dostaję anonimowy list w którym pisze ,że odnajdzie córkę w zamian za zaufanie.

  odcinek 103

  Po urodzinach ,Marina rozmawia z Ojcem Severino, mówi ,że mogłaby powiedzieć Jeronimowi więcej szczegółów o ciąży Roberty, ale wtedy mogłaby stracićmiłość Jeronima i podać go Renacie na złotej tacy. W firmie Monterrubio, Adriana wraca wreszcie do pracy. Rozmawia z Matiasem który wyznaję jej ,że nie będzie z kobieta która ma wątpliwości co do swoich uczuć. W 'Cruz de amor' Agrustin gniewnie zapowiada Robercie ,że odlatuję stąd pierwszym lotem, ponieważ on nie ma zamiaru psuć sobie relacji z Renatą. Teraz gdy skończyły się już problemy firmy Monterrubio, Renata chcę wracać do Mexico City.Agustin oferuję się ,że pójdzie i kupi im bilety, jednak ona mówi,że nie ma takiej potrzeby i chcę lecieć sama. Jeronim dowiaduję się, że Roberta była w piątym miesiącu ciąży kiedy poroniła ibyło to dziecko jego brata Rafaela.

  odcinek 104

  W rezydencji Monterrubio,Honorio wykonuję serenadę dla Constanzy by przeprosić ją zawszystkie wątpliwości. Constanza jest szczęśliwa. Ojciec Severino mówi Marinie ,że zachowała się bardzo szlachetnie mówiąc Jeronimowi ,wszystko o poronieniu Roberty, ale nie chcę jej widzieć cierpiącej przez mężczyznę. Fina i Gonzalo spotykają się, w którym on mówi jej ,że zabiła wszystko co było dobre i szlachetne pomiędzy nimi swoją zazdrością i ambicjami. Roberta wraca do Mexico City i spotyka Finę w rezydencji Monterrubio. Fina przyznaję się ,że Renata nie jest córką, i obie muszą wymyślić plan by zdobyć zaufanie matki Renaty.

  odcinek 105

  Renata przyjeżdża do Mexico City, spotyka się z Gonzalem , który mówi jej ,że ma zamiar poślubić Reginę. Renata jest zaskoczona jego decyzją. W rezydencji Monterrubio ,Fina mówi Robercie ,że jeśli ich plan wypali to Renata i Regina nie zobaczą ani grosza ze spadku Roberta. W 'La Esperanza' Constanza zauważa ,że Chema cierpi na ciągłe zawroty głowy i omdlenia, prosi go aby udał się do lekarza i jak najszybciej się zbadał. Fina czyta umowę ubezpieczenia o życie Gonzala. Jest szczęśliwa ,że jest więcej wart żywy niż martwy. Renata wyjechała do Mexico City bez powiadomienia Agustina, ten zły wykrzykuję ,że prędzej czy później zostanie jego żoną. Roberta przyjeżdża do firmy Monterrubio ,tam Gonzalo i Renata pytają ją czemu wprowadziła wszystkich w błąd co do ojcostwa dziecka którego się spodziewała.

  odcinek 106

  W winnicach 'La Bonita' pomiędzy Alfonsiną a Ezequielem dochodzi do prawdopodobnego pojednania. Regina jest smutna przez list który przysłała jej Pepa, ale Gonzalo obiecuję ,że odnajdzie jej córkę. Lazaro pyta Karinę czy zostanie jego żoną ,podekscytowana odpowiada 'tak'. W gabinecie Marina ,wyznaję ojcu Severino ,że jeśli Jeronim poprosił by ją by rzuciła wszystko by z nim być, zrobiłaby to bez wahania. W rezydencji Monterrubio, Matias ze złością mówi Robercie ,że zniszczyła swój jakikolwiek wizerunek w społeczeństwie. Soto wyznaję Gonzalo ,że Fina uwiodła go by pomagał jej w różnych zbrodniach przeciw niemu. Fina wyznaję Robercie ,że Regina jest prawdziwą matką Renaty. Roberta musi zająć miejsce u boku Reginy jako jej córka.

  odcinek 107

  Przed powrotem do Enenady, Jeronim odwiedza Constanze ,prosi ją aby zdobyła dla niego próbkę pisma Finy, by mógł ją porównać z pismem na liście który znaleziono przy jego bracie w dzień jego zabójstwa. Augustyn odwiedza Renatę w firmie Monterrubio pyta czy nadal chcę za niego wyjść, teraz gdy odkryli kłamstwa Roberty. Renata traktuję go chłodno. Adriana czuję się zazdrosna o Juliete , Matias mówi jej ,że to tylko jego przyjaciółka ,która przyszła porozmawiać. Jeronim rozmawia z Mariną przez telefon. Obiecuję ,że mają wspólną przyszłość , że ta nowa miłość zaczyna ożywać. Marina jest szczęśliwa to słysząc. Roberta mówi Agustinowi ,że Renata nadal kocha Jeronima. Gonzalo czuję wiele pogardy dla Finy.

  odcinek 108

  Constanza zapewnia Honorio, że chcę znależć papiery o które prosił ją Jeronim, dlatego mówi mu ,że pójdzie do domu Finy ,ponieważ chcą znaleźć mordercę Rafaela. Później Matias rozmawia ze swoim prawnikiem , dowiaduję się ,że w końcu uwolnił się od Roberty, i dostał rozwód. Tymczasem Renata i Jeronim, nie mogą ukryć swojej miłości , po incydencie który wyniknął pomiędzy nimi. Wściekły Agustin szuka Renaty w swoim gabinecie i pyta ją gdzie była, bo on ją szukał od dłuższego czasu, Renata patrzy na niego zdziwiona. Później Roberta przyłapuję Constanzę która szpera w dokumentach Finy, pyta ją co robi i pyta co robią te dokumenty w jej dłoni, Constanza próbuję ją wyminąć

  odcinek 109

  W rezydencji Monterrubio ,Roberta nie może uwierzyć ,że Fina jest w stanie kogoś zabić. Marina planuję romantyczny wieczór z Jeronimem by podbić jego serce. Idzie do restauracji z prośbą o udekorowanie stołu świecami i świeżymi kwiatami . Isidro zgadza się z tym ,że Agnes nie chcę z nim iść do Guatemala. Regina wyznaję Gonzalowi ,że spotka się z Pepą i zamierza odzyskać swoją córkę. Po napaści na Constanze, Fina nie wie czy powinna uciekać czy pozostać w niepewności, bowiem nie wie czy Constanza żyję. Gonzalo odwiedza Finę i traktuję ją z pogardą. Matilde prosi Karinę aby pomogła jej z suknią ślubną teraz gdy ma wyjść za Carlosa.

  odcinek 110

  Marina rozmawia z Jeronimem przez telefon, jest zła ,że zmienił on ich wspólne plany i nie spotkają się na wspólnej kolacji. Mówi ,że nie chcę wyjaśnień , tylko odrobinę szacunku, i gdy będzie chciał zmieniać plany niech ją o tym poinformuję. Później centrum pomocy Reginy, Ines mówi Chemie ,że Constanza została hospitalizowana ,ponieważ została zaatakowana. Zmartwiony Chema jak najszybciej udaje się do szpitala. Fina rozmawia z Robertą przez telefon, pyta się jak sytuacja. Roberta mówi jej ,że słusznie wyszła z domu, ale nadal wszyscy podejrzewają co się stało z Constanzą. Jeronimo wraca do Ensenada , rozmawia z księdzem i wyznaje mu ,że Karina nie jest wdową ponieważ Alvaro żyję.

  odcinek 111

  Fina spotyka się z Robertą w restauracji. Roberta mówi jej ,że Constanza jest w ciężkim stanie w szpitalu. Jest podłączona do respiratora a jej życie nadal jest zagrożone. Fina mówi ,że to daję im trochę czasu na realizację ich planu. Chema przybywa do szpitala by sprawdzić jak się czuję Constanza. Zdenerwowany Matias pyta go kogo chcę zobaczyć, Adriannę czy Constanze. W Valle de Guadalupe, Karina i Lazaro cieszą się swoim szczęściem i miłością, planują aby szybko wziąć ślub i spełnić swoje marzenia, nie podejrzewają jednak ,że Alvaro żyje. Marina mówi Jeronimowi ,że jeśli ona nie jest najważniejsza w jego życiu to powinni zakończyć swój związek. Jeronim jest zaskoczony jej reakcją.

  odcinek 112

  Renata jest bardzo zaskoczona, że Jeronim nie będzie pobierał odsetek od pożyczonych pieniędzy dla firmy Monterrubio. W Valle de Guadalupe, Lazaro wręcza na obiedzie dla Kariny pierścionek zaręczynowy , który symbolizuję ich miłość a ona wkrótce stanie się panią Lopez. Tymczasem Matias jest zdesperowany niezdecydowaniem Adrianny. Wymaga by wybrała mężczyznę swojego życia zamiast ranić ludzi. Roberta każe przysiąść Finie ,że to nie ona zabiła Rafaela. Fina nie wie co ma powiedzieć. Ojciec Severino, zwraca się do Kariny aby odczekała przynajmniej rok do ślubu z Lazaro, jako żałobę po stracie męża. Karina jest w szoku. Po oficjalnym ogłoszeniu ,że są parą, Jeronim prosi Marine by zamieszkała z nim na hacjendzie. Marina nie może uwierzyć w to co usłyszała. -[to niech uwierzy brrr sorki ale nie znoszę tej baby]

  odcinek 113

  W Valle de Guadalupe ,Karina martwi się prośbą ojca Severino o odłożenie ślubu nie wie czy razem z Lazaro powinni to zignorować. Tymczasem Robertę odwiedza adwokat Matiasa który przekazuję jej dokumenty ,że ona i Matias są już rozwiedzeni, Roberta wpada w złość ,że nie może już korzystać z majątku Monterrubio. Agustin zleca Ezequieloqi obrabowanie 'La Bonita'. Zaś Marina zwierza się wujowi Severinowi, że Jeronim poprosił ją by razem zamieszkali. Jednak ojciec Severin nie czuję się z tego faktu szczęśliwy bo wie ,że Jeronim i Renata się w końcu pogodzą. Regina i Pepa spotykają się wreszcie po tych wszystkich latach, Regina jest przerażona ,że Pepa i Fina Monterrubio to ta sama osoba.

  odcinek 114

  Alvaro nadal dochodzi do siebie w więziennym szpitalu po napaści jakiej doznał. Odmawia zostawienia Kariny i dania jej rozwodu, bowiem to dla niego motywacja do odzyskania zdrowia i ruszenia do przodu. W firmie Monterrubio, Renata rozmawia z Jeronimem przez telefon i mówi mu ,że mimo wszystkich kłamstw i oszustw , które były pomiędzy nimi , jest on nadal najważniejszym człowiekiem w jej życiu. Później Gonzalo rozmawia z Agnes, są zaniepokojeni o Reginę. Gonzalo przyznaje się Agnes ,że Regina poszła się spotkać z Pepą. Po spotkaniu z Reginą, Fina wraca do domu z pieniędzmi które Regina dała jej za swoją córkę, i oznajmia ,że ona i Roberta uczynią życie Reginy nieszczęśliwym.

  odcinek 115

  Z powodu braku zapewnienia Adriany co do uczuć do niego, Matias postanawia opuścić dom Constanzy. Julieta oferuję mu swoją pomoc i wsparcie. W Ensenada ,Ezequiel przyznaję się Jeronimowi ,że Agustin kazał mu okraść 'La Bonita'. Agustin jest wściekły ponieważ całe wino się zepsuło. Constanza która już wraca powoli do zdrowia po obrażeniach które zadała jej Fina, pisze do Gonzala na kartce ,ze Fina jest złoczyńcą. Po analizie grafologa, Jeronim mówi Carlosowi ,że to Fina Monterrubio napisała list który znaleziono przy zwłokach Rafaela.

  26.01.2012 10:23
 • monia (gość)

  Magda masz ciag dalszy?

  19.01.2012 09:40
 • Magda (gość)

  odcinek 91

  W biznesie Monterrubio, Matias mówi Gonzalo , że Roberta nie dostanie od niego ani grosza ,aż się nim zmęczy i zgodzi się na rozwód. Tymczasem Blanca udaję się do więzienia by odwiedzić Honorio. Wściekły pyta ją co tu robi, ta odpowiada mu ,że powinien traktować ją poważnie. Później w domu Constanzy, Matias pyta się Adriany co jest pomiędzy nią a Chemą, ta odpowiada mu ,że chcę jedyne utrzymać go z dala od Constanzy, ta wiadomość zaskakuję Matiasa. W Ensenada ,Marina odkrywa ,że Alvaro jest bezpłodny, a Ezequiel nadal odrzuca Alfonsine z powodu niewierności, jednak żyją razem pod jednym dachem i podczas kolacji wyjawia Ezeqielowi, że mieszkańcy miejscowości Valle de Guadalupe podobno widzieli Renatę w hacjendzie Agustina. W 'Cruz de amor' ,Agustin szuka wszędzie Renaty ale jej nie znajduję, ta wymyka się do 'La Bonita' by zobaczyć Jeronima, zastaję go śpiącego, Renata zakrada się i mówi ,że nadal go kocha.

  odcinek 92

  Agustin odwiedza Alvara w więzieniu i się z niego naśmiewa. Alvaro każe mu pamiętać ,że nie powinien go źle traktować, ponieważ w każdej chwili może powiedzieć on Jeronimowi ,że Agustin jest złodziejem i przyczynił się do plagi w winnicach wysyłając plagę. Tymczasem w 'La Bonita' Carlos pokazuję Jeronimowi wyniki badań pisma listu który znaleziono obok ciała Rafaela, i mówi mu ,że list nie napisała Roberta, co doprowadza Jeronima do furii. Roberta zaś szuka Gonzala w jego biurze, prosi go by pomógł przekonać jej Matiasa by dał jej pieniądze, i zaangażował się w ich małżeństwo. Gonzalo odmawia i informuję ,że Matias chciał jej tylko pomóc a jeśli nie umiem tego docenić to nie była tego warta, i zostawia złą Robertę. Antonio i Fina rozmawiają przez telefon o kontynuacji planu o Reginie i Gonzalo. Pyta Antonia o zbadanie spadku który zostawił mąż Reginy, ten odpowiada ,że istnieje w nim tyle zer ,że zdziwiłaby się ,Fina uśmiecha się cynicznie. Regine martwi ,że Constanza poznała kobietę która była kochanką jej męża i która chciała go zabić. Tymczasem Fina otrzymuję od Soto dokumenty zawiadamiające o rozwodzie , co rozwściecza Finę. W 'La Bonita' Matilde słyszy plotki o kobiecie żyjącej z Agustinem w 'Cruz de amor', następnie idzie poinformować o nich Jeronima który jest z Carlosem. Mówią Matilde ,że ich to nie obchodzi ,więc ta pyta czy będzie ich obchodzić jeśli ta kobieta wygląda jak Renata. Jeronim jest zaskoczony.

  odcinek 93

  Karina jest zszokowana wiadomością od Alfonsiny ,że Alvaro jest bezpłodny. Agustin nie dopuszcza szantażu względem siebie i opłaca kilkoro więźniów by dali małe ostzeżenie Alvaro w więzieniu. Później podczas kolacji Alfonsina ze łzami w oczach bierze Ezequiela za rękę ,patrzy na niego i wyznaje ,że dziecko które oczekuje jest jego, zszokowany Ezeqiuel patrzy jej w oczy. Tego samego dnia w Mexico City ,Constanza odwiedza Honorio w więzieniu i wyznaję ,że podejrzewa ,że to Fina jest osobą która ukradła córkę Reginię i zniszczyła jej życie. W 'La Bonita' , kierowany zazdrością i wściekłością Jeronim, zapewnia Carlosa ,że jeżeli kobietą która żyję z Agustinem z 'Cruz de amor' jest Renata, to już nigdy nie postawi ona stopy w 'La Bonita'. Tymczasem Blanca i Daniel , ona mówi mu ,że Gonzalo utrudnia wykonanie ich planów, i dlatego jest kolejny na jej liście. W tym czasie Gonzalo mówi Reginie ,że gala będzie idealna by poprosić jej matkę o jej rękę. W Ensenada ,rodzice Carlosa przyjeżdżają do 'La Bonita' by poznać Matilde, ale jego matka nie wygląda na zadowoloną z ich zaangażowania i zapewnia Carlosa ,że mu nie dorównuje. Tego samego dnia, Jeronim spotyka się z Mariną, kiedy ona z nim flirtuję, Renata widzi ich wówczas gdy Jeronim całuję Marinę w rękę, Renata czuję się zazdrosna.

  odcinek 94

  Karina odwiedza Alvara w więzieniu, ostrzega go ,że widzi ją po raz ostatni, zdejmuję obrączkę i kładzie ją na stole i odchodzi zostawiając wściekłego Alvaro. Tymczasem, Constanza i Blanca kłócą się na ulicy. Constanza wykrzykuję jej ,że wszystko co mówiła i robiła było nie prawdziwe, w tym to ,że jest w ciąży, w tym momencie Constanza zrywa poduszkę z brzucha Blancki która miała symulować ciąże. Później daniel rozmawia z Matiasem i Gonzalem, opowiada im o spotkaniu z Blancką która powiedziała ,że to Gonzalo będzie kolejna osobą którą doprowadzi do upadku. Jednak nie wierzy ,żeby Blanca miała jakieś dowody przeciw Gonzalo. Pod wieczór na gali Reginy wszystko jest już przygotowane. Antonio i Fina wymieniają szczegóły planu który mają zrealizować przeciw Reginie i Gonzalo. Tymczasem matka Reginy zapewnia ,że nie usiądzie przy tym samym stole co Gonzalo ponieważ nie zgadza się na związek swojej córki z nim. W Ensenada Jeronim zaprasza Marinę na kolację.

  odcinek 95

  Na gali charytatywnej Reginy, ona i Gonzalo tańczą razem, następnie on mówi ,że czas na wieczór idealny. Podekscytowana Regina pyta co to oznacza. W Ensenada , Alvara w celi odwiedzają wynajęci przez Agustina więźniowie którzy mają go pobić. Tymczasem Jeronim je wraz z Mariną kolację, pyta ją czy ma narzeczonego, gdy ta odpowiada ,że nie on mówi jej ,że to nie możliwe by tak piękna kobieta nikogo nie miała. Onieśmielona Marina uśmiecha się. Później na gali charytatywnej Gonzalo rozmawia z Matiasem, mówi mu ,że dzisiejszego wieczoru poprosi Regine o rękę. Fina która to słyszy wpada w szał i przysięga temu przeszkodzić. Tego samego wieczoru Dona Cata słyszy rozmowę Finy i Antonia, gdy Fina mówi ,że chcę by Regina płakała jak wtedy gdy ukradła jej córkę i zabiła Roberta. Dona Cata słysząc to dostaję ataku serca. W „La Bonita” Carlos ma ważną wiadomość do przekazania więc szuka Jeronima, gdy go znajduję pyta się co ma mu do powiedzenia. Carlos wreszcie mu wyznaję ,że Agustin i Renata mają zamiar wziąć ślub, co pozostawia Jeronima rozbitego i wstrząśniętego

  odcinek 96

  W Ensenada Roberta dalej robi wszystko by uwieść Agustina tym bardziej ,że teraz jest blisko niego na „Cruz de Amor”. W rezydencji Monterrubio ,Fina planuję jeszcze bardziej zaszkodzić Reginie, mówi ,że to co teraz przeżywa jest niczym do tego co ją czeka. Ksiądz z Guadalupe i Jeronimo składają wizytę Karinie. Otrzymuję ona złe wieści o Alvaro który musiał walczyć z paroma więźniami i zginął. Podczas śniadania, Agustin grozi Robercie ,że opuści hacjendę jeśli swoim zachowaniem zaszkodzi Renacie lub sprawi jej jakiś dyskomfort, jednak Roberta odpowiada mu ,że jeśli to zrobi to ona otworzy buzię i powie siostrze ,że ona i Agustin są kochankami co zniszczy jego plany o ślubie z Renatą. Fina szuka Antonia by prosić go o pomoc, ten mówi jej żeby zostawiła go w spokoju, ona jednak odpowiada ,że są wspólnikami i się jej nie pozbędzie.

  odcinek 97

  W gospodarstwie 'La Bonita' ,Alfonsina mówi Carlosowi ,że istnieje wiele problemów emocjonalnych między Jeronimem a Renatą, on mówi jej ,że te problemy dotyczą tylko tej dwójki i nie ma powodu ,aby mieszać się w to. Teraz kiedy Alvaro nie żyję, Karina mówi Lazaro ,że potrzebuję go blisko siebie bardziej niż kiedykolwiek indziej. W Mexico City Gonzalo razem z Honorio planują jak złapać Blancę by wreszcie zapłaciła za wszystkie swoje zbrodnie. Ines pokazuję Constanzie zdjęcie Renaty w czasach gdy została porwana przez Pepę. Agustin pyta Robertę gdzie jest Renata, ta odpowiada ,że widziała ją ubraną na czarno jak na pogrzeb.

  13.01.2012 12:29
 • Tess (gość)

  Magda masz ciąg dalszy,bo oni dalej nic nie piszą! Pozdr

  10.01.2012 15:15
 • Magda (gość)

  ODCINEK 90 W domu Roberta spotyka Selene, ta wściekła żąda od Roberty by powiedziała jej o czym rozmawiała z Agustinem, ta odpowiada złośliwie ,że Agustin już zapomniał o niej kładąc się do łóżka z inną, i pozostawia rozwścieczoną Selene. Honorio jest zaniepokojony swoim statusem prawnym, jako wiezień nie może dbać o swoją rodzinę. Tymczasem Blanca rozmawia z adwokatem ,któremu każe kontynuować jej sprawę zemszczenia się. Fina zapewnia Robertę, że jeżeli Gonzalo trafi do więzienia ,nie mógłby być z Reginą. Roberta mówi jej, żeby nie mówiła takich rzeczy , ponieważ Gonzalo naprawdę może zostać zatrzymany przez policję. Później Fina rozmawia z Antoniem, mówi mu ,że Renata i Roberta już nie długo skończą 25 lat, wtedy to właśnie Regina ma oddać swojej córce część spadku po jej ojcu,razem planują coś przeciw Renacie i Reginie. Później rozwścieczony Matias mówi Robercie ,że nie może nic zrobić z intercyzą umowy i pozostaną małżeństwem przez 10 lat, ale ostrzega ją ,że niczego od niego nie dostanie przez ten czas.Jeronim jest zaniepokojony ponieważ nie widział Renaty, jednak wraca do swojego mieszkania gdzie przybywa posłaniec z kopertą,okazuję się ,że to informacja o rozwodzie.

  05.01.2012 13:34
 • Magda (gość)

  ODCINEK 89 Adriana,która jest w domu Constanzy, spędza dużo czasu z Chemą, który zaczyna podejrzewać ,że robi to ona tylko po to by odseparować go od Contsanzy. Tymczasem w 'La Bonita' Lazaro i Ezequiel rozmawiają z Carlosem, mówią mu ,że w 'Cruz de amor' znaleźli żółte liście u winogron. Carlos boi się ,że może to być plaga.Alfonsina widuję się z Mariną która dogląda jej ciąże. Mówiona Alfonsinie ,że istnieje sposób by mogła dowiedzieć się kto jest ojcem jej nienarodzonego dziecka, musi tylko poprosić ona Alvaro by móc wykonać test. Alfonsina martwi się i nie wie co ma zrobić. Później Antonio i Fina spotykają się w celu omówienia planu odseparowania Reginy i Gonzala, martwią się ,że Gonzalo i Regina mogą wkrótce wziąć ślub, Fina poprzysięga ,że nie pozwoli na to. Roberta szuka Agustina w hotelu, dzwoni do niego rozwścieczona ,że go nie zastała i prosi o wyjaśnienia. Ostrzega go ,że nie jest jak Selene i nie pozwoli się tak traktować. Gonzalo szuka Renaty, mówi jej ,że boi się ponieważ policja aresztowała Honorio, i ostrzega ,że ona też jej w to powiązana i powinna jak najszybciej opuścić miasto i się ukryć, dodaję ,że nikt nie będzie znał jej pobytu ,ale on musi wiedzieć gdzie będzie. Renata patrzy na niego przerażona.

  05.01.2012 13:33
 • Magda (gość)

  odcinek 88

  Adriana w końcu opuszcza szpital i zatrzymuję się w domu Constanzy. Tymczasem Dona Cata,która jasno postawiła swoje stanowisko w sprawie relacji między Reginą a Gonzalem, odwiedza swoją córkę w ośrodku 'La Esperanza” ,i informuję ,że po zakończeniu się gali miłości zabierze swoje rzeczy i wyprowadzi się na stałe. Antonio i Fina rozmawiają przez telefon i są zgodni ,że gala będzie idealna by dać do rozumienia Reginie i Gonzalowi ,że ich szczęście nigdy nie będzie kompletne. Roberta i Agustin wracają razem do hotelu, ten wyjaśnia jej ,że kocha Renate. Roberta krzyczy ,że dużo traci bo Renata nigdy się w nim nie zakocha. W 'La Bonita' Alfonsina próbuję naprawić swój związek z Ezequiel, ale go boli jej zdrada i niewierność, ona pyta czy nie chcę wiedzieć czy dziecko którego się spodziewa jej jego, na co Ezequiel odpowiada ,że nie interesuję go nic co pochodzi od niej. Później Agustin zaprasza na kolację Renatę, jest spokojnie i przyjemnie gdy nagle przychodzi Jeronimo i siadając na stole wyznaję Agustinowi ,że pomimo wszystkiego mają coś wspólnego ,obaj kochają uśmiech Renaty.

  05.01.2012 13:33
 • Magda (gość)

  odcinek 86

  Renata wreszcie spotyka się z Reginą. Wyjaśnia jej jak mają się sprawy z Jeronimem, jest szczęśliwa bo wszystko się wyjaśniło. Jednak nie można mówić o pojednaniu pomiędzy nimi dwiema. Tymczasem w hotelu Agustin rozmawia z Robertą, pyta się jej dlaczego mówiła ,że ojcem jej syna jej Jeronim skoro był nim Rafael. Roberta jest oszołomiona i nie wie co ma powiedzieć. Później po tym jak Marina odnalazła Ponchita, ona i Jeronim idą razem na kolację. Nie podoba się to Matilde która przyznaję się Carlosowi ,że nie podoba jej się to ,że kręci się ona obok Jeronima. W spółkach Monterrubio, Soto przekazuję dla Honorio złe wieści, Blanca pozwała go o naruszenie kontraktu i teraz grozi mu więzienie. Ta wiadomość niepokoi Honoria, który nie wie co ma teraz zrobić. Renata szuka Finy w posiadłości Monterrubio, wściekła żąda prawdy, dlaczego powiedziała ona Jeronimowi ,że to ona jest piękną i dlaczego zawsze stara się zniszczyć jej życie. Fina po cichu odwraca się od niej i milczy.

  05.01.2012 13:32
NowszeStarsze

Dodaj komentarz

  Ocena społeczności: - Głosów: 0

  Hity dnia

  Wszystkie hity »

  Logowanie

  Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

  ×