- Odcinek 188 (Sezon 15) : Zaginiona

Polska 2021

Multimedia

Streszczenie odcinka

Gutek zajmuje się sprawą zaginięcia Klary Lipiec, córki swojej sąsiadki. Prosi o pomoc Górskiego i Alexa. Szybko okazuje się, że Klara miała przed swoją mamą sporo tajemnic. Spotykała się ze starszym od siebie aktorem Miłoszem Jurysiem. Czy chłopak dawał Klarze lekcję gry aktorskiej, czy też łączyło go z dziewczyną coś poważniejszego? Co wie o zaginięciu Klary? Sprawa się komplikuje, kiedy policjanci odkrywają, że Klara w weekend imprezowała w klubie Joy ze swoją przyjaciółką, Kamilą. Trafiają na trop Norberta Banasika, kierowcy nocnego autobusu. Banasik był skazany za gwałt. Niedawno wyszedł z więzienia może to on stoi za zniknięciem dziewczyny? Kolejny zwrot w śledztwie następuje, gdy okazuje się, że tydzieńprzed zaginięciem Klary, zniknęła inna dziewczyna, Joanna Turczyn. Ona także bawiła się w klubie Joy. Czy te dwie sprawy się ze sobą łączą? Uwagę policjantów zwraca podejrzane zachowanie pracownika klubu Joy Dariusza Madejskiego. Kiedy Alex próbuje go zatrzymać, zostaje przez niego zaatakowany paralizatorem. Czy Alex wyjdzie bez szwanku z pojedynku z Madejskim? Czy policjantom uda się odkryć tajemnicę zaginięcia obu dziewczyn?Serial kryminalny,

 • Czas trwania: 45 minut
 • Gatunek: Serial kryminalny

Komisarz Alex w telewizji

ZwińRozwiń

Komentarze

Skomentuj
 • Atfu (gość)

  Gdzie te czasy kiedy czekało się na dobre kino o 20. Kilka lat temu były jeszcze jakieś seriale amerykańskie i jest w czym wybierać, wystarczy popatrzeć na Netflix. Wielkie g*wno.

  17.04.2021 20:01
 • Wiesiek (gość)

  Mam nadzieję, że nie będzie dużo Beaty Fido. Powinniście widzów informować o zagrożeniu. Tej kobiety nie da się oglądać.

  17.04.2021 19:38

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×