- Odcinek 1

Polska 2020

Multimedia

Streszczenie odcinka

"Królestwo kobiet" to komedia, w której płeć piękna przejmuje kontrolę! Cztery różne kobiety łączy przewrotny los - przez jednego mężczyznę wpadają w sam środek kryminalnej intrygi. Zdane tylko na siebie, będą musiały stawić czoło światu. Miłość, przyjaźń, zbrodnia, wielkie pieniądze i duża dawka ostrego humoru to dopiero początek! Wera, Ineza i Gabi to zwyczajne kobiety szukające miłości, rodzinnego szczęścia i spełnienia. Dzięki Robertowi obecna żona, była żona oraz kochanka mają zapewnione spokojne i dostatnie życie. Niespodziewany zgon "mężczyzny ich życia" sprawia, że świat staje na głowie. W spadku, zamiast majątku, otrzymują firmę i… długi u miejscowego gangstera. W jednej chwili znajdują się w samym centrum przestępczych porachunków. Co więcej, pojawia się jeszcze ta czwarta - Olga, tajemnicza nieznajoma, którą też coś łączyło z Robertem. Dostojna Ineza, piękna i młoda Wera, dobrotliwa Gabi i intrygująca Olga szybko muszą znaleźć wspólny język i zjednoczyć siły, bo tylko razem są nie do pokonania. A przed nimi nie lada wyzwania! Na ich drodze stanie bezwzględny gangster oraz przebiegły detektyw ubezpieczeniowy. Chcąc zwyciężyć, będą musiały wykazać się pomysłowością, sprytem oraz umiejętnością nawiązywania niecodziennych sojuszy. Czy sobie poradzą?

 • Gatunek: Serial obyczajowy

Królestwo kobiet w telewizji

ZwińRozwiń

Komentarze

Skomentuj
 • jeżyk (gość)

  Tak bał się ,że będę wyglądała jak Janda😂 Trzy aktorki ok,ale nie Janda😱

  18.10.2020 22:32
 • hh (gość)

  Janda ma nasrane na głowie

  18.10.2020 21:55
 • Do @jeżyk (gość)

  Współczuję męża fanatyka. Myślę, że ten serial będzie dla pani za trudny. Proszę wybrać sobie jakiś turecki tasiemiec w TVPiS.

  18.10.2020 20:25
 • Gosia (gość)

  Naprawdę? Czego się bał? Że Pani się poprawi cera? Ja będę oglądała, bo uważam, że wszystkie cztery aktorki są tego warte:) Miłego dnia!

  18.10.2020 13:25
 • jeżyk (gość)

  Janda?Kto to będzie oglądał.Ja nawet kosmetyków z jej nazwiskiem nie kupuję.Raz kupiłam krem .Mąż zobaczył jej nazwisko na kremie,wyrzucił i dał mi stówę żebym kupiła coś innego....

  17.10.2020 15:04

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×