Kulinarne wyprawy Jamiego

Jamie's Food Escapes, Wielka Brytania 2010

Jamie Oliver wybrał się w podróż w poszukiwaniu inspiracji do nowych przepisów. Zwiedzi Marakesz, Andaluzję, Sztokholm, Wenecję, Ateny i region Midi-Pyrénées we Francji.

  • Gatunek: Serial dokumentalny

Kulinarne wyprawy Jamiego w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Jamie Oliver wybrał się w podróż w poszukiwaniu inspiracji do nowych przepisów do miejsc, w których nigdy nie był. Gospodarz zwiedzi Marakesz, Andaluzję, Sztokholm, Wenecję, Ateny i region Midi-Pyrénées we Francji. Po drodze czeka mnóstwo przygód, a także spotkania z mieszkańcami, którzy uraczą go wyśmienitymi potrawami i opowiedzą o swoich kulinarnych zwyczajach.

Jamie Oliver najbardziej lubi gotować w domu, z prostych i ogólnie dostępnych składników. Jednak tym razem, w serii "Kulinarne wyprawy Jamie'ego", postanawia zrobić sobie małe wakacje i wybrać się w podróż w poszukiwaniu inspiracji do nowych przepisów. Jamie odwiedzi 6 miejsc, w których jeszcze nigdy nie był, by odkryć ich kulinarną różnorodność i spróbować lokalnych przysmaków. Zwiedzi Marakesz, Andaluzję, Sztokholm, Wenecję, Ateny i region Midi-Pyrénées we Francji. Po drodze na Jami'ego czeka mnóstwo przygód, dobrego jedzenia, a także spotkania z mieszkańcami, którzy uraczą go wyśmienitymi potrawami i opowiedzą o swoich kulinarnych zwyczajach. Jamie ma apetyt na lokalne smakołyki, nowe przepisy, które potem będzie mógł wykorzystać w swojej kuchni.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×