- Odcinek 1

Polska 2021

Multimedia

Streszczenie odcinka

Tytułowy Lab to najnowocześniejsze laboratorium kryminalistyczne w Polsce, które dzięki specjalistycznemu sprzętowi i wyjątkowemu zespołowi laborantów potrafi wytropić najmniejsze ślady zbrodni. We współpracy z zespołem policjantów wspólnie rozwiązują zawikłane zagadki kryminalne, odnajdują ofiary, demaskują sprawców. Dzięki zaangażowaniu śledczych oraz wykorzystaniu zaawansowanych badań żadna zagadka nie pozostanie bez odpowiedzi, a prawda ujrzy światło dzienne! "Lab" to nowy serial kryminalny, który od pierwszej minuty będzie trzymał w napięciu. Każdy odcinek przestawia śledztwo w innej sprawie: tajemnicze morderstwo, zaginięcie młodych dziewczyn, porwanie dziecka, handel ludźmi. To pierwszy taki serial, gdzie widzowie będą mogli zobaczyć kolejne etapy śledztwa od miejsca zbrodni, odnalezienia zwłok do prosektorium, laboratorium i sali przesłuchań. Stali bohaterowie serialu to grupa policyjna i pracownicy nowoczesnego laboratorium. Dzięki fachowej wiedzy, niezawodnej intuicji zawodowej oraz specjalistycznemu sprzętowi wspólnie będą odkrywać prawdę i szukać rozwiązań kolejnych, niezwykłych spraw. Są w pełni zaangażowani w pracę, mają jednak swoje słabości, problemy i tajemnice, które widzowie będą poznawać w trakcie kolejnych odcinków. Życie prywatne bohaterów toczy się równolegle do prowadzonych śledztw. Policjanci i technicy to postaci z krwi i kości, którymi targają różne uczucia i emocje, wpływające także na ich pracę. Próbują ułożyć swoje życie prywatne oraz dać z siebie wszystko w życiu zawodowym. Czy uda im się to pogodzić? Labem kieruje profesjonalna inspektor Maria Szajner. Jednym z głównych śledczych jest indywidualista i samotnik Kuba Rawicz. Mężczyzna, choć jest znakomitym policjantem, skrywa tajemnicę, która gnębi go od dzieciństwa. Doświadczona komisarz Klaudia Traczyk będzie próbowała łączyć obowiązki zawodowe z życiem prywatnym. Małżeństwo Pawła i Brygidy mierzyć się będzie z ambicjami żony oraz przeszłością szefa laborantów. W Labie pracuje bowiem była narzeczona Pawła, idealna pod każdym względem specjalistka balistyki, Iga. Nie zabraknie również w serialu barwnych postaci: laboranta Kacpra czy komisarza Wilczewskiego, którego aspiracje sięgają znacznie dalej niż zastępowanie szefowej. Nastolatka wbiega pod samochód i ginie na miejscu. Rozpoczyna się śledztwo w sprawie tajemniczego wypadku. Poszukiwana jest także inna dziewczyna, która zaginęła kilka dni wcześniej. To, co łączy obie nastolatki to marzenie o karierze modelki. W trakcie dochodzenia wychodzi na jaw, że młode dziewczyny były werbowane przez fotografa do zdjęć, które okazywały się sesjami pornograficznymi. Córka komisarz Klaudii Traczyk, Kaja, zjawia się w Labie i pomaga rozwiązać sprawę. To ona rozpoznaje mężczyznę, który pod pretekstem pracy w modelingu zwabia kolejne ofiary."

 • Gatunek: Serial kryminalny

LAB w telewizji

ZwińRozwiń

Komentarze

Skomentuj
 • Max (gość)

  Adrianku widać po Twojej wypowiedzi, że jesteś pełen kompleksów i nienawiści - życzę aby Ci się jeszcze w życiu ułożyło..

  15.02.2021 17:04
 • Ja (gość)

  Komentarze patologii powinny być usuwane.

  15.02.2021 16:58
 • Adrian O'Skalski (gość)

  Tefałenowskie g***o, pewnie jeszcze "nieomylny" Miszczak zatwierdził do produkcji, zanim Discovery Networks pokazało mu faka i wypierd***o na zbity ryj. Szkoda, że tak późno

  15.02.2021 12:11

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×