Łowcy dzikich zwierząt

Swamp Wars, USA 2011

W Miami można spotkać wiele gatunków gadów, którym sprzyjają panujące w okolicy warunki. Grupy ratownicze polują na aligatory i inne niebezpieczne gatunki, które zagrażają mieszkańcom i turystom.

  • Gatunek: Serial dokumentalny

Łowcy dzikich zwierząt w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Położenie Miami na terenie bagien Everglades sprawia, że w mieście i na przedmieściach można spotkać wiele gatunków gadów. Niektóre z nich nie pochodzą z tego obszaru, wybrały go ze względu na panujące tam idealne dla nich warunki. Specjalnie wyszkolone grupy ratownicze zajmują się polowaniem na zagrażające mieszkańcom i turystom aligatory i inne niebezpieczne zwierzęta.

Jeden z najwspanialszych rejonów na spędzenie urlopu - Miami - znajduje się w centrum ogromnego... bagna. Dzięki swojemu położeniu Miami jest rajem dla węży i innych gadów. Niektóre z nich nie pochodzą nawet z tego obszaru, wybrały jednak to miejsce ze względu na panujące tam idealne dla nich warunki. Grupy ratownicze polują w tym okręgu na aligatory, węże dusiciele i inne niebezpieczne gatunki, które zagrażają turystom w tym regionie.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×