Łowcy mitów

Myth Hunters, Wielka Brytania 2014

Od poszukiwań Świętego Graala przez nazistów po Amerykanów szukających złota piratów w Wietnamie, twórcy serialu poszukują prawdy w okrytych legendą historiach odkrywania skarbów.

  • Gatunek: Serial dokumentalny

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

Jedne z najwspanialszych i najbardziej romantycznych historii poszukiwania skarbów są tematem tego fascynującego serialu. Od poszukiwań Świętego Graala przez nazistów po Amerykanów szukających złota piratów w Wietnamie, od prawdziwej historii kryształowych czaszek, po tajemnice kopalń króla Salomona ten serial poszukuje prawdy w okrytych legendą, jednych z najwspanialszych i najbardziej romantycznych historii poszukiwań skarbów.

Ten sezon serialu opowiada kolejne prawdziwe historie poszukiwań prawdy w legendach i zabytkowych artefaktach, takich jak zaginione złoto Hiszpanii, świątynie Solomona, ciało króla Artura czy relikwie Joanny d'Arc. Dla większości z nas to fantazje rodem z takich filmów jak "Mumia" czy tych, o przygodach Indiany Jonesa jednakże oparte są one na prawdziwych wydarzeniach i doświadczeniach prawdziwych podróżników, którzy byli przekonani o prawdziwości tych historycznych mitów.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×