Magiczne drzewo

Magiczne drzewo, Polska 2009

Królewskie Towarzystwo Naukowe przyznaje wyróżnienie dla najlepszego ucznia. Nagrodą jest stypendium i drewniane berło. Nikt nie wie, że przedmiot jest magiczny.

  • Gatunek: Serial dla dzieci
  • Reżyseria: Andrzej Maleszka

Magiczne drzewo w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Twórcy

  • Andrzej Maleszka Reżyseria
  • Krzesimir Dębski Muzyka

Opis programu

ZwińRozwiń

Królewskie Towarzystwo Naukowe przyznaje wyróżnienie dla najlepszego ucznia. Nagrodą jest stypendium i drewniane berło. Nikt nie wie, że przedmiot jest magiczny i daje posiadaczowi władzę nad innymi ludźmi. Do odebrania nagrody są nominowani dwaj przyjaciele. Ostatecznie zdobywa ją 10-letni Adam. Nieświadomy jego mocy w drodze powrotnej do domu prosi mamę, aby jechała szybciej. Mama pędzi przez miasto jak szalona. Od tej pory Adam i jego przyjaciel wspólnie korzystają z władzy, którą daje im berło.

Kolejne filmy z serii "Magiczne drzewo" zrealizowanej przez Andrzeja Maleszkę i przesyconej niezwykłą, baśniowo-poetycką atmosferą. Królewskie Towarzystwo Naukowe przyznaje wyróżnienie dla najlepszego ucznia. Nagrodą jest stypendium i drewniane berło. Nikt nie wie, że berło jest magiczne i daje jego posiadaczowi władzę nad innymi ludźmi. Rozkazy tego, kto trzyma je w dłoni, muszą być spełnione! Do nagrody są nominowani dwaj przyjaciele. Ostatecznie zdobywa ją 10-letni Adam i to on otrzymuje berło. Nieświadomy jego mocy w drodze powrotnej do domu prosi mamę, aby jechała szybciej. Mama pędzi przez miasto jak szalony rajdowiec. Od tej pory Adam i jego przyjaciel wspólnie korzystają z władzy, jaką daje im berło. Jednak przyjaciel Adama chce władzy tylko dla siebie i przyjaźń chłopców zostaje wystawiona na poważną próbę.

Komentarze

Skomentuj
  • ksproboszcz

    i tak najlepsze sa filmy ze stivenem co lamie rece, nogi i kregoslupy

    01.06.2011 10:38

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×