Maleństwa w zoo

Zoo Juniors, Kanada/Niemcy 2016

W Berlinie znajdują się dwa ogrody zoologiczne. Najmłodsi mieszkańcy zoo dorastają w doskonałych warunkach. Muszą zaakceptować swoich opiekunów, dzięki czemu można lepiej dbać o ich zdrowie.

 • Gatunek: Serial dokumentalny

Maleństwa w zoo w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Twórcy

 • Tamas Kahane Kahane Muzyka

Opis programu

ZwińRozwiń

W Berlinie znajdują się dwa ogrody zoologiczne. Najmłodsi mieszkańcy zoo dorastają w doskonałych warunkach. Trzy młode jaguary z Ameryki Południowej będą ważone, co pozwoli kontrolować ich rozwój. Dzięki szczegółowym zapisom opiekunowie wiedzą, kiedy malec niepokojąco traci bądź przybiera na wadze. To pomaga im dbać o zdrowie zwierząt. Rodzina bocianów białych zajmuje pobliski wybieg. U tych ptaków w jednym lęgu wykluwa się kilka piskląt. Kolejni bohaterowie to Ronja - samica tapira, Koraya - samica słonia indyjskiego i mały irbis Ałtaj.

Odcinek pierwszy serialu "Najmłodsi w zoo". W Berlinie znajdują się dwa ogrody zoologiczne. Przychodzą tam na świat i wychowują się rozmaite zwierzęta. Najmłodsi mieszkańcy zoo dorastają w doskonałych warunkach. Trzy młode jaguary z Ameryki Południowej, będą ważone. Jaguary przyszły na świat w zoo. Mają zaledwie osiem tygodni. Po kolei trafiają na wagę. Codzienne ważenie młodych zwierząt pozwala kontrolować ich rozwój. Dzięki szczegółowym zapisom opiekunowie wiedzą, kiedy malec niepokojąco traci bądź przybiera na wadze. To pomaga im dbać o zdrowie zwierząt. Pobliski wybieg zajmuje rodzina bocianów białych. U tych ptaków w jednym lęgu wykluwa się kilka piskląt. Kolejni bohaterowie filmu to Ronja - malutka samica tapira, Koraya - samica słonia indyjskiego i mały irbis Ałtaj. Zwierzęta w zoo muszą poznać i zaakceptować swoich opiekunów. To ułatwia życie zarówno im, jak i ludziom. Każdego dnia najmłodszych mieszkańców zoo oraz ich opiekunów czekają kolejne przeżycia.

Komentarze

Skomentuj
 • Anet1410 (gość)

  Idealny film dla miłośników zwierząt.Polecam.

  30.05.2013 11:27
 • mariu (gość)

  jak pani krystyna czubówna czyta to aż sie chce oglądać :)

  02.03.2013 13:42

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: 9.0 Głosów: 1

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×