Mark i Olly

Mark & Olly, USA 2009

Poszukiwacz przygód Mark Anstice i dziennikarz Olly Steeds postanawiają przez cztery miesiące mieszkać wśród Indian plemienia Machigenga w południowo-wschodnim Peru. Angażują się w życie plemienia.

  • Gatunek: Serial dokumentalny

Mark i Olly w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Poszukiwacz przygód Mark Anstice i dziennikarz Olly Steeds postanawiają przez cztery miesiące mieszkać wśród Indian plemienia Machigenga w południowo-wschodnim Peru. W otoczeniu malowniczej dżungli i płynącej nieopodal rzeki Mark i Olly w pełni angażują się w życie plemienia, biorąc udział w ich rytuałach zaślubin, próbując miejscowego rzemiosła i pobierając lekcje sztuki przetrwania.

Dwóch brytyjskich poszukiwaczy przygód przez cztery miesiące mieszka w południowo-wschodnim Peru wśród Indian z plemienia Machigenga. Mark i Olly wędrują przez dżunglę do osady Indian Machigenga, Koran Korata, a po dotarciu muszą udowodnić swoim gospodarzom, że są warci tego aby przyjąć ich do plemiennej wspólnoty. Poszukiwacz przygód Mark Anstice i dziennikarz Olly Steeds postanawiają przez 4 miesiące mieszkać wśród Indian plemienia Machigenga w południowo-wschodnim Peru. W otoczeniu malowniczej dżungli i płynącej nieopodal rzeki Mark i Olly w pełni angażują się w życie plemienia, biorąc udział w ich rytuałach zaślubin, próbując miejscowego rzemiosła i pobierając lekcje sztuki przetrwania od "wielkiego łowcy".

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×