- streszczenia odcinków

Turcja 2016
 • Ryza, uznany za niepoczytalnego, trafia do kliniki psychiatrycznej. Podczas próby ucieczki dopada go przeznaczenie. Suhan rodzi dziecko. Serial obyczajowy, Turcja, 2016 Reżyseria: Ali Bilgin Scenariusz: Ece Yörenc Aktorzy: Kivanc Tatlitug, Tuba Buyukustun, Tamer Levent, Erkan Avci, Serkan Altunorak, Devrim Yakut

 • Dżesur z Tahsinem ruszają na pomoc Suhan. Tymczasem Ryza zastawia na nich pułapkę, dochodzi do tragicznego wypadku. Ryza trafia do aresztu. Dżahide postanawia wychować synka osadzonej w więzieniu Hulji jak własne dziecko. Serial obyczajowy, Turcja, 2016 Reżyseria: Ali Bilgin Scenariusz: Ece Yörenc Aktorzy: Kivanc Tatlitug, Tuba Buyukustun, Tamer Levent, Erkan Avci, Serkan Altunorak, Devrim Yakut

 • Tahsin znajduje ukojenie w towarzystwie Mihriban. Dżesur wyznacza wysoką nagrodę za pomoc w ujęciu Ryzy i odnalezieniu Suhan. Szirin informuje Dżahide o śmierci Korhana.

 • Dżahide rodzi córeczkę. Korhan wybacza kobiecie. Ryza nie wie o intrydze. Oznajmia, że gdy przyjdzie do niego Dżesur, on uwolni synka Banu. Ryza zabija Korhana i porywa Suhan.

 • Skomplikowany plan oszukania Ryzy kończy się sukcesem. Dżesur uwalnia porwanego synka Banu. Hulja trafia do celi Dżahide, gdzie obie są narażone na szykany. Tahsin opowiada Suhan i Dżesurowi prawdę o swoim pochodzeniu i związkach z ojcem Dżesura.

 • Ryza zmusił Banu do uległości, porywając jej synka. Hulja trafia do więzienia pod zarzutem zabójstwa doktora Nedima. Bulent zostaje oskarżony o porwanie dziecka Hulji. Tahsin wyznaje, dlaczego nie kochał swej pierwszej żony i Korhana.

 • Trucicielką okazuje się Banu. Suhan i Dżesur spędzają podróż poślubną na jachcie. Rozbitek potwierdza, że Ryza opuścił statek przed wyjściem w morze. Dżahide informuje prokuratora, że to Hulja zabiła doktora Nedima.

 • Po zatruciu Suhan dochodzi do siebie. Tahsin znika po kłótni z Dżesurem. Hikmet organizuje Ryzie ucieczkę z kraju. Policja uzyskuje od Turana informacje o ucieczce Ryzy.

 • Ryza porywa Dżahide, Bulenta i Hulję i zmusza ich do podania Suhan trucizny wywołującej poronienie. Bulent mówi Tahsinowi o ślubie Suhan i Dżesura. Suhan podczas ślubu traci przytomność. Dżesur wyjawia Tahsinowi jego mroczną przeszłość. Serial obyczajowy, 44 min, Turcja, 2016 Reżyseria: Ali Bilgin Scenariusz: Ece Yörenc Aktorzy: Kivanc Tatlitug, Tuba Buyukustun, Tamer Levent, Erkan Avci, Serkan Altunorak, Devrim Yakut

 • Ryza podejmuje z Dżesurem grę - zwycięzca zabije pokonanego. Dżesur wychodzi z pułapki obronną ręką. Trwają przygotowania do ślubu. Dżahide nastawia Tahsina przeciw Korhanowi.

 • Tahsin odkrywa zmiany w firmie. Ryza organizuje ucieczkę z kraju. Turan dowiaduje się o porwaniu syna, wchodzi w układ z Bulentem i odzyskuje dziecko. Serial obyczajowy, 43 min, Turcja, 2016 Reżyseria: Ali Bilgin Scenariusz: Ece Yörenc Aktorzy: Kivanc Tatlitug, Tuba Buyukustun, Tamer Levent, Erkan Avci, Serkan Altunorak, Devrim Yakut

 • Ryzie postawiono zarzut zabójstwa Adalet po tym, jak Dżesur znalazł jej zwłoki. Ryza okalecza się, trafia do ambulatorium i ucieka z aresztu. Hulja dowiaduje się, że to Bulent przy pomocy Dżahide porwał jej syna. Serial obyczajowy, 44 min, Turcja, 2016 Reżyseria: Ali Bilgin Scenariusz: Ece Yörenc Aktorzy: Kivanc Tatlitug, Tuba Buyukustun, Tamer Levent, Erkan Avci, Serkan Altunorak, Devrim Yakut

 • Przez radiowęzeł Dżesur oznajmia mieszkańcom Korludagu, że Ryza jest mordercą jego matki. Bulent pragnie odzyskać pieniądze. Z pomocą Dżahide porywa dziecko Hulyi.

 • Dodatkowe konsultacje potwierdzają diagnozę. Tahsin nie pamięta ostatnich pięciu lat. Rodzina ponownie zamieszkuje w rezydencji. Hulya wmawia Tahsinowi, że mieli romans.

 • Pomimo ultimatum Suhan Dżesur zostawia ją, by zemścić się na Ryzie. Nie jest w stanie go zabić. Dżahide mówi Reyhan, że Tahsin zabił jej męża Saliha. Zdesperowana Reyhan zadaje Tahsinowi cios nożem.

 • Banu dowiaduje się, że Bulent podpalił dom Dżesura. Zrywa z nim. Bulent zapowiada zemstę. Tahsin mówi Dżesurowi o liście, w którym Ryza opisuje przygotowania do zabójstwa matki Dżesura.

 • W romantycznej scenerii Dżesur prosi Suhan o rękę. Następnie razem biorą udział w badaniu USG płodu. Mihriban przekonuje Banu, by wyszła za Bulenta. Dżahide dowiaduje się, że Tahsin zabił Saliha.

 • Suhan wyznaje Dżesurowi, że nie poddała się aborcji. Nie godzi się na natychmiastowy ślub, jednak przenosi się z rezydencji do domu Dżesura. Tahsin uniemożliwia Szirin przekazanie dowodów prokuratorowi. Nedżla podstępem zamienia płyty. Serial obyczajowy, 45 min, Turcja, 2016 Reżyseria: Ali Bilgin Scenariusz: Ece Yörenc Aktorzy: Kivanc Tatlitug, Tuba Buyukustun, Tamer Levent, Erkan Avci, Serkan Altunorak, Devrim Yakut

Nowsze

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Meandry uczuć w telewizji

ZwińRozwiń

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×