- Odcinek 101

Turcja 2019

Multimedia

Streszczenie odcinka

Cesur Alemdaroğlu (Kıvanç Tatlıtuğ) powraca do swojego domu rodzinnego w małej miejscowości niedaleko Stambułu. Przyjeżdża z zamiarem wyjaśnienia okoliczności, w jakich zginął jego ojciec. Mężczyzna jest przekonany, że do jego śmierci przyczyniła się osoba trzecia. Cesur zamierza pomścić swojego rodzica. Wkrótce w jego życiu niespodziewanie pojawia się piękna Sühan (Tuba Büyüküstün), córka Tahsina Korludağa (Tamer Levent), w której z czasem się zakochuje. Sprawy się komplikują, ponieważ żądny zemsty Cesur sądzi, że jej ojciec jest odpowiedzialny za morderstwo jego rodzica.

 • Czas trwania: 44 minut
 • Gatunek: Serial obyczajowy

Meandry uczuć w telewizji

ZwińRozwiń

Komentarze

Skomentuj
 • Paśka (gość)

  Film mega. Tak dobrze zrobiony, że nawet mój mąż oglądał odcinki razem ze mną z zapartym tchem . Ciekawa fabuła momentami bardzo zaskakująca Gra aktorów wszystkich bez wyjątku na najwyższym poziomie. Nasi aktorzy powinni się od nich jeszcze długo uczyć

  04.05.2018 19:17
 • Oburzona (gość)

  Finał piękny jeśli ktoś oglądał oryginał. U nas( w polskiej wersji) jak zwykle musieli coś spieprzyć. Co zrobili? Ucięli końcówkę. Fragment ten nie wnosi nic nowego, ale jednak warto go obejrzeć. To tak jakby ktoś uciął ostatni kawałek filmu w najważniejszym momencie. I to już nie pierwszy raz. Każdy kto oglądał wie, że ,, Zemsta" ( tr. Intikam) też została na koniec okrojona. Nie ma w polskiej wersji pokazanego jak prawdziwa Derin zostaje postrzelona i upada do wody. Tak było również tu w ,, Meandrach uczuć", pod koniec w oryginale Suhan, Cesur i ich syn płyną jachtem a w tle leci Serenada Schuberta. Polecam obejrzeć oryginał. I tak nas właśnie oszukują. Nie ich produkcja a ingerują w jej zakończenie. Po prostu skandal.

  04.05.2018 18:15
 • Piekny (gość)

  Piekny film

  04.05.2018 12:28

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×