Mega fabryki

Extreme Factories, USA 2013

Serial ukazujący kulisy pracy amerykańskich fabryk, produkujących niektóre z najbardziej popularnych produktów w USA. Od montażowni Forda po hale produkcyjne łodzi motorowej firmy Chris Craft.

  • Gatunek: Serial dokumentalny

Mega fabryki w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Serial ukazujący kulisy pracy amerykańskich fabryk, produkujących niektóre z najbardziej popularnych produktów w USA. Widzowie zobaczą, jak wyspecjalizowani pracownicy przy wykorzystaniu zaawansowanej technologii wytwarzają przedmioty używane przez nas na co dzień. Od gigantycznych hal montażowych Forda w Michigan po pomieszczenia produkcyjne innowacyjnej łodzi motorowej firmy Chris Craft w Sarasota na Florydzie.

Niezwykła seria ukazująca kulisy pracy amerykańskich fabryk, produkujących niektóre z najbardziej popularnych produktów w USA. Zobaczymy jak wysoko wyspecjalizowani pracownicy przy wykorzystaniu zaawansowanej technologii wytwarzają przedmioty używane przez nas na co dzień. Od gigantycznych hal montażowych Forda w Michigan po pomieszczenia produkcyjne innowacyjnej łodzi motorowej firmy Chris Craft w Sarasota na Florydzie te fabryki podnoszą poprzeczkę wszystkim innym w sposobie produkowania towarów na terenie USA.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×