Mega katastrofy

Mega Disasters, USA 2006

Los Angeles to największe miasto w Kalifornii i drugie co do wielkości w USA. Jest jednocześnie najbardziej narażonym na trzęsienia ziemi miastem w Stanach Zjednoczonych.

  • Gatunek: Serial dokumentalny

Mega katastrofy w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Los Angeles to największe miasto w Kalifornii i drugie co do wielkości w USA. Łagodny klimat i rozwinięta gospodarka ściągnęły tu trzynaście milionów ludzi. Los Angeles jest jednocześnie najbardziej narażonym na trzęsienia ziemi miastem w Stanach Zjednoczonych. Według sejsmologów aglomeracji grozi katastrofa, do której mogą doprowadzić wstrząsy o sile 7,5 stopnia w skali Richtera. Epicentrum nie będzie uskok San Andreas, a nowo odkryty uskok Puente Hills.

Los Angeles to największe miasto w Kalifornii i drugie co do wielkości Ameryki. Łagodny klimat i rozwinięta gospodarka ściągnęły tu trzynaście milionów ludzi. Los Angeles jest jednocześnie najbardziej narażonym na trzęsienia ziemi miastem w Stanach Zjednoczonych. Według sejsmologów aglomeracji grozi katastrofa, do której mogą doprowadzić wstrząsy o sile 7,5 stopnia w skali Richtera. Epicentrum nie będzie uskok San Andreas, a nowo odkryty uskok Puente Hills.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×