Megafabryki

Extreme Factories, USA 2013

Serial ukazujący kulisy pracy amerykańskich fabryk, produkujących niektóre z najbardziej popularnych produktów w USA. Od montażowni Forda po hale produkcyjne łodzi motorowej firmy Chris Craft.

 • Gatunek: Serial dokumentalny

Megafabryki w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

Serial ukazujący kulisy pracy amerykańskich fabryk, produkujących niektóre z najbardziej popularnych produktów w USA. Widzowie zobaczą, jak wyspecjalizowani pracownicy przy wykorzystaniu zaawansowanej technologii wytwarzają przedmioty używane przez nas na co dzień. Od gigantycznych hal montażowych Forda w Michigan po pomieszczenia produkcyjne innowacyjnej łodzi motorowej firmy Chris Craft w Sarasota na Florydzie.

Niezwykła seria ukazująca kulisy pracy amerykańskich fabryk, produkujących niektóre z najbardziej popularnych produktów w USA. Zobaczymy jak wysoko wyspecjalizowani pracownicy przy wykorzystaniu zaawansowanej technologii wytwarzają przedmioty używane przez nas na co dzień. Od gigantycznych hal montażowych Forda w Michigan po pomieszczenia produkcyjne innowacyjnej łodzi motorowej firmy Chris Craft w Sarasota na Florydzie te fabryki podnoszą poprzeczkę wszystkim innym w sposobie produkowania towarów na terenie USA.

Komentarze

Skomentuj
 • ... (gość)

  a co cie to w ogole obchodzi Kubog coo ?

  13.06.2012 01:01
 • Kubog (gość)

  To faktycznie musi być super tajne, skoro pierścienie zaworowe są ochładzane w ciekłym azocie do temperatury -300°C . Słyszałem na własne uszy. :-)))) To czuć Noblem.

  04.11.2011 11:08

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×