bożena dykiel

"Dzień Dobry TVN". Bożena Dykiel nie jest już twarzą kampanii "Twarze depresji. Nie oceniam. Akceptuję"! Surowe konsekwencje wywiadu w TVN!

Bożena Dykiel od weekendu jest na ustach wszystkich, ale nie za sprawą swojej aktorskiej pracy, lecz wywiadu, jakiego udzieliła w programie "Dzień Dobry TVN", gdzie zaczęła głosić pseudonaukowe teorie! Było to tym bardziej skandaliczne, że została zaproszona jako twarz kampanii "Twarze depresji. Nie oceniam. Akceptuję".

25.10.2021Dzień dobry TVN

"Dzień Dobry TVN". Agnieszka Woźniak-Starak przerwała Bożenie Dykiel. Ewa Drzyzga próbowała interweniować

Jedną z osób, które zostały zaproszone w tę sobotę do studia "Dzień Dobry TVN", była Bożena Dykiel. Aktorka opowiadała o kampanii społecznej związanej z depresją, w której wzięła udział. Rozmowa między kobietą a prowadzącymi zboczyła jednak na inne tory. Z tego powodu Agnieszka Woźniak-Starak postanowiła interweniować. Czy odpowiednio zareagowała?

23.10.2021Dzień dobry TVN

Bożena Dykiel obchodzi urodziny! Jak na przestrzeni lat zmieniła się jedna z najpopularniejszych polskich aktorek?

Bożena Dykiel - jedna z najsympatyczniejszych polskich aktorek, mająca na swoim koncie wiele znakomitych, charakterystycznych ról, 26 sierpnia obchodzi urodziny! Miećka Aniołowa z "Alternatywy 4" czy Maria Zięba z "Na Wspólnej" to tylko niektóre ze słynnych bohaterek, które wykreowała na ekranie Bożena Dykiel. Jak aktorka zmieniła się na przestrzeni lat? Zobaczcie zdjęcia!

26.08.2020Na Wspólnej

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×