Miasta nad wodą

Waterfront Cities of the World, Wielka Brytania 2011

Prezentacja nadmorskich miejscowości, takich jak Bangkok, Buenos Aires, Cape Town, Hawana, Helsinki, Houston, Lizbona, Maryslia, Melbourne, Moskwa, Reykjavík, San Francisco i Tel Awiw.

  • Gatunek: Serial dokumentalny

Miasta nad wodą w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

Heidi Hollinger, artystka fotografik, prezentuje życie i architekturę nadmorskich miejscowości, takich jak Bangkok, Buenos Aires, Cape Town, Hawana, Helsinki, Houston, Lizbona, Maryslia, Melbourne, Moskwa, Reykjavík, San Francisco i Tel Awiw.

Niektórzy ludzie na świecie mają to szczęście, że mieszkają w miastach portowych. Bryza morska z rana jest dla nich codziennością, a domy przy plaży to oczywistość. Dzięki tej serii będziemy będzie można zobaczyć, jak wygląda życie i architektura w nadmorskich miejscowościach. W każdym z 13 odcinków widzowie zobaczą jedną miejscowość, która jest ulokowana nad wodą. Będą mogli obejrzeć, dlaczego mieszkanie nad morzem jest marzeniem dużej części ludzi. Wszystko to będzie można obejrzeć oczami słynnej na całym świecie fotografika Heidi Hollinger. Seria pokaże takie miasta jak: Bangkok, Buenos Aires, Cape Town, Hawana, Helsinki, Houston, Lizbona, Maryslia, Melbourne, Moskwa, Reykjavík, San Francisco czy Tel Awiw.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×