Miś Paddington

Paddington Bear, USA 1999

Przygody misia Paddingtona, który przypadkowo trafia z Peru do Anglii. Niedźwiadek zamieszkuje w domu państwa Brownów. Mimo tego, że dla każdego jest miły i grzeczny, często wpada w różne kłopoty.

  • Gatunek: Serial dla dzieci

Miś Paddington w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Obsada

  • Krzysztof Bednarek
  • Jakub Jakubik
  • Wojciech Słupiński
  • Katrzyna Tatarak
  • Dariusz Odija
  • Miłogost Reczek

Opis programu

ZwińRozwiń

Przygody niedźwiadka, który przypadkowo trafia z Peru do Anglii. Miś zamieszkuje w domu państwa Brown, którzy postanawiają dać mu na imię: Paddington, na cześć stacji, na której został przez nich znaleziony. Paddington uwielbia bawić się z dziećmi Brownów, Jonatanem i Judytą, chętnie pomaga pani Bird oraz przyjaźni się z panem Gruberem, właścicielem antykwariatu. Miś mimo tego, że dla każdego jest miły i grzeczny, często wpada w różne kłopoty.

Miś urodził się w Peru, a w Anglii znalazł sie dziwnym trafem i całkiem przypadkowo. Rodzina Brownów znalazła go na stacji "Paddington" w Londynie i stąd jego imię. Miś Paddington jest ulubionym pomocnikiem pań Brown i Bird. Przyjaźni się z panem Gruberem, właścicielem antykwariatu na Portobello Road, a także przepada za wspólnymi zabawami z Jonatanem i Judytą - dziećmi państwa Brown. Niedźwiadek mimo, że jest miły i grzeczny, to często wpada w różne kłopoty. Miś Paddington nie szuka przygód. To one znajdują jego! A kiedy to się dzieje trudno przewidzieć końca tej historii. Jedna rzecz jednak jest pewna - gdziekolwiek podąży, znajdziecie tam nutkę chaosu, szczyptę paniki i tony śmiechu. Miś Paddington to postać niedźwiadka stworzona przez angielskiego pisarza Michaela Bonda. Przypominający bardziej pluszowego misia niż prawdziwego niedźwiedzia Paddington, jest bohaterem wielu książkach dla dzieci i filmów animowanych.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: 9.0 Głosów: 1

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×