- streszczenia odcinków

Francja 2009
 • Wzburzona Emilie nie chce odbierać telefonów do Bossona. Sądzi, że mężczyzna jest już z kimś związany. Alize i Yoann mówią Marcowi i Laetitii, że musiało zajść nieporozumienie, ponieważ Bosson spotkał się z matką Yoann. Lucas pyta Barowa, czy chciałby go adoptować. Wyjaśnia, że jego dziecko potrzebuje dziadka. Barow zgadza się. Przekonuje Lucasa, aby porozmawiał ze swoją matką. Emilie i Bosson spotykają się. Mężczyzna wręcza ukochanej pierścionek.

 • Vincent mówi Emilie, że została kobietą roku w kategorii reklamy. Wieczorem ma się odbyć rozdanie nagród. Emilie nie chce uczestniczyć w imprezie. Prosi Vincenta, Lionela i Samirę, żeby odebrali przyznaną jej nagrodę w jej imieniu. Marc i Lucas oznajmiają Emilie, że zamierzają zrezygnować z pracy w agencji. Zapewniają ją, że poradzi sobie z samodzielnym zarządzaniem firmą. Emilie postanawia spotkać się z Bossonem w BeLite. Gdy tam przychodzi, mężczyzna siedzi z inną kobietą.

 • Barow mówi Lucasowi, że dopiero niedawno dowiedział się, iż nie jest jego ojcem. Laetitia oznajmia Marcowi, że rezygnuje z pracy. Kobieta zamierza wyjechać do Indii. Bosson chce wyjaśnić Emilie, że odkupił udziały w agencji w imieniu Laetitii. Ona nie daje mu dojść do słowa. Samira wyznaje Lucasowi, że jest w ciąży, a on zostanie ojcem. Marc prosi Laetitię, aby nie wyjeżdżała.

 • Marc i Emilie zauważają, że Laetitii nie ma w agencji. Lucas znajduje dowód na to, że Barow nie jest jego ojcem. Żąda od Anne wyjaśnień. Matka mówi Lucasowi, że został adoptowany w Jugosławii. Wyznaje, że nie powiedziała mu o tym, ponieważ chciała go chronić. Zaskoczony Lucas wychodzi bez słowa.

 • Emilie zastanawia się, co knuje Laetitia. Jednak wbrew oczekiwaniom kobieta jest miła dla pracowników. Bromanowie oznajmiają Laetitii, że odchodzą z firmy. Zdenerwowany Bosson idzie do BeLite. Laetitia i Soren rozmawiają o agencji B&B. Kobieta prosi Luigi'ego, żeby zorganizował dla niej w BeLite imprezę.

 • Rodzeństwo Bromanów zastanawia się, czym kieruje się Laetitia, kupując udziały agencji. Marc i Lucas postanawiają dać Emilie szansę i powierzyć jej kierownictwo firmy. Trzeba tylko odpowiednio przygotować wybory zarządu. Emilie nie chce się na to zgodzić. Lucas prosi Barowa o pomoc.

 • Koffi mówi Emilie, że znalazł kupca jej udziałów, który oferuje 400 tysięcy euro. Chce pozostać anonimowy, a umowa sprzedaży ma zostać podpisana pod wieczór. Emilie mówi braciom, że sprzedała udziały. Marc i Lucas są przekonani, że nabywca jest Lambert. Emilie postanawia spakować swoje rzeczy, ale Marc prosi ją, żeby została w firmie. Lucas przekazuje Bossonowi milion euro. Jest ciekaw, kto jest nowym akcjonariuszem agencji B&B. Pracownicy są zaskoczeni, gdy okazuje się, że Laetitia kupiła udziały.

 • Marc i Laetitia spędzają ze sobą noc. Obiecują sobie, że zakończą toczącą się między nimi wojnę. Koffi i Emilie zamierzają sprzedać swoje udziały w firmie. Siostra Marca zastanawia się, jak powiedzieć o tym córce. Zaprasza ją do BeLite. Na miejscu niespodziewanie spotyka Bossona. Emilie oznajmie jemu i Alize, że chce sprzedać udziały. Bosson i córka Emilie są zaskoczeni tą decyzją.

 • Lucas sprawdza w banku, czy ma możliwość otrzymania kredytu dla firmy. Okazuje się, że nie. Agencja ma tydzień na zebranie miliona euro. Emilie prosi Bossona o pomoc, ale on nie potrafi rozwiązać problemu. Siostra Marca mówi mu, że prawdopodobnie firma zbankrutuje. Wszyscy liczą na wsparcie ze strony Barowa. On jest w stanie zdobyć część potrzebnej sumy. Zostanie do zebrania 300 tysięcy euro. Emilie proponuje, że sprzeda udziały, ale Lucas nie zgadza się na to.

 • Emilie informuje Bossona i Marca, że Pauline nie zgodziła się na współpracę z agencją. Jest przekonana, że dziewczyna wystraszyła się, że umowa ma zostać podpisana na dwa lata. Emilie postanawia przekonać Pauline do zmiany decyzji. Vincent i Marc próbują znaleźć inną parę, która wzięłaby udział w reklamie. Jednak Bosson nie zgadza się z ich wyborem.

 • Emilie jest przekonana, że Pauline nie zgodzi się na podpisanie umowy na dwa lata. Trwa casting na rolę męską w reklamie dla Saravane. Lionel liczy, że zostanie wybrany. Pauline oznajmia, że nie podpisze umowy i że rezygnuje z udziału w kampanii reklamowej.

 • Emilie usiłuje uspokoić rozzłoszczonego Bossona. Marc stara się przekonać Pauline do nawiązania współpracy z agencją. Dziewczyna akceptuje jego wizję. Wkrótce w prasie pojawiają się różne artykuły na jej temat. Pauline nie jest z nich zadowolona. Bosson planuje podpisać z dziewczyną dwuletnią umowę.

 • Lambert odwiedza Laetitię. Chce zebrać wszelkie dostępne informacje na temat Saravane. Markowi i Emilie podobają się zdjęcia Pauline.

 • Lucas prosi Koffiego, żeby nie mówił Marcowi i Emilie o podpisaniu umowy. Bosson sporządza wizerunek idealnej Muzy. Okazuje się, że jest to podobizna Laetitii.

 • Agencja B&B ma kłopoty, ponieważ współpraca z firmą Saravane nie przebiega pomyślnie. Jeśli plan nie zostanie zrealizowany lub opóźnienie nie zostanie zaakceptowane, agencja będzie musiała oddać 20% sumy otrzymanych pieniędzy. Marc i Emilie dochodzą do wniosku, że ryzyko porażki jest zbyt duże. Koffi sprawdza umowę i stwierdza, że jej warunki są nie do przyjęcia. Okazuje się jednak, że Lucas już podpisał dokumenty.

 • Marc wyznaje Emilie, że Laetitia zawsze czymś go do siebie zwabiała. Siostra ostrzega go, mówiąc, że Laetitia potrafi doskonale manipulować ludźmi. Lucas i Vincent chcą wzbudzić zazdrość w Marcu. Wysyłają Laetitii bukiet kwiatów. Bosson zaprzecza, że łączyło go cokolwiek z Emilie. Oznajmia, że jest zakochany w innej osobie. Laetitia mówi Emilie, że Marc jest mężczyzną jej życia. Ona jest zaskoczona, chociaż nie wierzy w szczerość jej wyznania.

 • Emilie spotyka się z Markiem i Victorem. Opowiada im o swoich problemach. Alize proponuje matce, żeby urządziła imprezę, na której świętowałaby rozwód. Po reakcji internautów na artykuł o Barowie pani Manson dzwoni do Emilie. Sprawy w agencji uspokajają się. Marc i Laetitia spotykają się w BeLite. Zaczynają rozmawiać o przeszłości.

 • Bromanowie są zmartwieni poniesioną porażką. Nagle pojawia się Koffi, który ma dowody na to, iż Stiring włamał się do systemu komputerowego agencji B&B. Pracownicy firmy podejrzewają, że Emilie i Victor mają romans. Laetitia stara się zastawić pułapkę na Luigi'ego.

 • Bromanowie są zmartwieni poniesioną porażką. Nagle pojawia się Koffi, który ma dowody na to, iż Stiring włamał się do systemu komputerowego agencji B&B. Pracownicy firmy podejrzewają, że Emilie i Victor mają romans. Laetitia stara się zastawić pułapkę na Luigi'ego.

 • W trakcie quizu Stiring wychodzi na prowadzenie. Lucie wpada w panikę i decyduje się na współpracę z Mathieu. Odczytuje odpowiedź z ruchu jego warg. Emilie zauważa oszustwo. Tymczasem Koffi instaluje wirus w systemie konkurencyjnej firmy. Zawodnicy z największą ilością punktów przechodzą do ostatniej rundy quizu. Mają odpowiedzieć na ostatnie pytanie. Emilie bardzo się denerwuje. Laetitia podpowiada Lambertowi odpowiedź i konkurencyjna firma wygrywa quiz.

Nowsze

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Misja: życie! w telewizji

ZwińRozwiń

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×