Morskie Jednostki Specjalne

US Navy Seals, USA 2003

Osławione US Navy Seals to elitarne, amerykańskie siły specjalne. Komandosi ci są znakomicie wyszkoleni, wyposażeni w najnowocześniejszy sprzęt na świecie i zawsze gotowi do akcji.

  • Gatunek: Serial dokumentalny

Morskie Jednostki Specjalne w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Siły specjalne United States Navy Sea, Air and Land, w skrócie US Navy SEALs, istnieją od ponad półwiecza. Brały udział w najważniejszych operacjach XX i XXI wieku. Walczyły w Wietnamie, uczestniczyły w operacji "Pustynna Burza", a niedawno dokonały udanego zamachu na Osamę bin Ladena. Wyposażone są w najnowocześniejszą broń i sprzęt, niezwykle szybkie łodzie, zamaskowane samoloty, pustynne pojazdy szturmowe i mini-łodzie podwodne. Dokument stwarza możliwość przyjrzenia się elitarnym komandosom podczas akcji i szkoleń.

Osławione US Navy Seals to elitarne, amerykańskie siły specjalne. Komandosi ci są znakomicie wyszkoleni, wyposażeni w najnowocześniejszy sprzęt na świecie i zawsze gotowi do akcji. Siły specjalne United States Navy Sea, Air and Land, w skrócie US Navy SEALs, istnieją od ponad półwiecza. Brały udział w najważniejszych operacjach XX i XXI wieku - walczyły w Wietnamie, uczestniczyły w operacji "Pustynna Burza", a niedawno dokonały udanego zamachu na Osamę bin Ladena. Wyposażone są w najnowocześniejszą broń i sprzęt, niezwykle szybkie łodzie, zamaskowane samoloty, pustynne pojazdy szturmowe i mini-łodzie podwodne. Dokument "Morskie Jednostki Specjalne" stwarza niecodzienną możliwość przyjrzenia się elitarnym komandosom podczas akcji i szkoleń, m.in. w trakcie najbardziej wyczerpującego cyklu treningowego w amerykańskiej armii, zwanego Piekielny Tydzień.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×