My, Europejczycy

We Europeans, Niemcy 2008

Kulturalne, polityczne, ekonomiczne i społeczne podwaliny współczesnej Europy w oparciu o wyniki rozległych badań jej długiej historii.

  • Gatunek: Serial dokumentalny

My, Europejczycy w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Serial analizuje kulturalne, polityczne, ekonomiczne i społeczne podwaliny współczesnej Europy w oparciu o wyniki rozległych badań jej długiej historii. Każdy z odcinków skupia się na jednym, głównym elemencie określającym daną epokę w historii kontynentu. Eksperci postarają się odpowiedzieć na pytania co określa nas jako Europejczyków.

Kulturalne, polityczne, ekonomiczne i społeczne podwaliny współczesnej Europy w oparciu o wyniki rozległych badań jej długiej historii i kształtujących jej oblicze procesów. XV wiek - Europa zaczyna myśleć Kim jesteśmy, co określa nas jako Europejczyków? Serial analizuje kulturalne, polityczne, ekonomiczne i społeczne podwaliny współczesnej Europy w oparciu o wyniki rozległych badań jej długiej historii i kształtujących jej oblicze procesów. Każdy z odcinków skupia się na jednym, głównym elemencie określającym daną epokę w historii naszego kontynentu.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×