Na granicy przetrwania

Edge of Existence, Wielka Brytania 2006

Irlandzki dziennikarz, Donal MacIntyre, z narażeniem życia podejmuje kolejne próby sprawdzenia granic ludzkich możliwości przetrwania w wyjątkowo niegościnnych dla człowieka miejscach globu.

  • Gatunek: Serial dokumentalny

Na granicy przetrwania w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Irlandzki dziennikarz Donal MacIntyre z narażeniem życia podejmuje kolejne próby sprawdzenia granic ludzkich możliwości przetrwania w wyjątkowo niegościnnych dla człowieka miejscach globu. Zamieszkuje on z czterema różnymi społecznościami plemiennymi, żyje wśród najtwardszych ludzi na ziemi i bada jak wygląda życie plemion w XXI wieku. Uczy się jak przetrwać wraz z koczującymi Beduinami na pustyniach, z łowcami krokodyli w Papui Nowej Gwinei, oraz wśród ludzi przemieszczających się ostatnią na świecie karawaną lam w Boliwii.

Irlandzki dziennikarz Donal MacIntyre z narażeniem życia podejmuje kolejne próby sprawdzenia granic ludzkich możliwości przetrwania w wyjątkowo niegościnnych dla człowieka miejscach globu i dowiaduje się jak wygląda życie, którego jedynym celem jest przeżycie. MacIntyre zamieszkuje z czterema różnymi społecznościami plemiennymi, żyje wśród najtwardszych ludzi na ziemi i bada jak wygląda życie plemion w XXI wieku. Po drodze doświadcza trudów prostego życia w jednych z najbardziej surowych warunków naturalnych - uczy się jak przetrwać wraz z koczującymi Beduinami na pustyniach, z łowcami krokodyli w Papui Nowej Gwinei, oraz wśród ludzi przemieszczających się ostatnią na świecie karawaną lam w Boliwii i wśród koczujących po morzach cyganów na Borneo.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×