Na noże

Na noże, Polska 2016

"Na noże" to opowieść o marzeniach i trudnej drodze, jaka wiedzie do ich realizacji.

 • Gatunek: Serial obyczajowy

7

Ocena redakcji

Czy jest coś bardziej sexy niż gotujący mężczyzna? W serialu, oprócz gorącej atmosfery panującej w profesjonalnej kuchni, apetycznie wyglądających potraw autorstwa najlepszych szefów (w tym np. Mateusza Gesslera) oraz urokliwych zakątków Warszawy, widzimy dobrze skonstruowane postacie, z których każda wydaje się być "jakaś". Wygląda na to, że TVN w końcu przerwał złą serialową passę, a gotujący bohaterowie "Na noże" co tydzień w niedzielę będą nam serwować kilkudaniowy posiłek pełen emocji i wizualnych doznań.

Na noże w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Obsada

 • Wojciech Zieliński jako Jacek Majchrzak
 • Weronika Książkiewicz jako Wiola Foryga
 • Piotr Głowacki jako Patryk Nowak
 • Joanna Jarmołowicz jako Zuza Gładysz
 • Dominika Kluźniak jako Magda Nowak
 • Antoni Pawlicki jako Bogdan Serafin
 • Piotr Stramowski jako Darek Zimoląg
 • Katarzyna Sawczuk jako Ola Majchrzak

Więcej »

Opis programu

Główny bohater serialu to 33-letni Jacek (Wojciech Zieliński) - mistrz sztuki kulinarnej. Jacek doskonale wie, że w gorącej branży kulinarnej, by nie spłonąć w ogniu rywalizacji, trzeba być bezkompromisowym, charyzmatycznym oraz niepokornym. Dlatego z dnia na dzień wywraca swoje życie do góry nogami, stawia wszystko na jedną kartę i otwiera własny biznes. Tym samym rozpoczyna ostrą rywalizację ze znanym kucharzem innej restauracji – Darkiem (Piotr Stramowski). Tak zaczyna się starcie dwóch szefów kuchni, dwóch kulinarnych światów i dwóch mocnych charakterów. Który z nich wygra ten pojedynek? Czy każdy z szefów kuchni będzie grał fair? Czy tak konkurencyjnym środowisku będzie miejsce dla takich wartości jak miłość i przyjaźń?

Recenzje

 • Czy jest coś bardziej sexy niż gotujący mężczyzna? W serialu, oprócz gorącej atmosfery panującej w profesjonalnej kuchni, apetycznie wyglądających potraw autorstwa najlepszych szefów (w tym np. Mateusza Gesslera) oraz urokliwych zakątków Warszawy, widzimy dobrze skonstruowane postacie, z których każda wydaje się być "jakaś". Wygląda na to, że TVN w końcu przerwał złą serialową passę, a gotujący bohaterowie "Na noże" co tydzień w niedzielę będą nam serwować kilkudaniowy posiłek pełen emocji i wizualnych doznań.

  7/10

Komentarze

Skomentuj
 • Nikodem Kwiatkowski (gość)

  Komisarz Piotr Pawłowski (Igor Kaliński), Inspektor Aleks Majewski (Adam Kurwa), Nadkomisarz Szymon Zarębski (Artur Modelewski), Podkomisarz Michał Kowalski (Brajan Modelewski) i Podinspektor Jan Wała (Oliwier Kaliński).

  26.04.2021 07:48

Dodaj komentarz

  Ocena społeczności: 3.0 Głosów: 2

  Hity dnia

  Wszystkie hity »

  Logowanie

  Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

  ×