- Odcinek 2402

Polska 2024

Multimedia

Streszczenie odcinka

Agnieszka, już ze zdrowym okiem, zjawia się w kancelarii. Tam jej dobry nastrój szybko mija - widzi Darka rozpartego w jej gabinecie, gawędzącego z Olczykiem. Na dodatek biznesmen stwierdza, że nie chce by Olszewska prowadziła jego sprawy - Darek świetnie daje sobie radę… Agnieszka bierze Darka na "dywanik". Słysząc bezczelne odpowiedzi kochanka, daje mu w twarz! Wika dzwoni do Igora, do redakcji - telefon przypadkowo odbiera Marta. Zszokowana Konarska orientuje się, że Igor ma romans! Natychmiast dzwoni do Nowaka i pyta go - co on wyprawia?! Malwina nadal skrywa przed ojcem, że nie jest w ciąży. Dziewczyna przekonuje Bruna, że mogliby naprawdę postarać się o dziecko - wtedy problem sam by się rozwiązał. Chłopak nie jest na to gotowy - Malwina wychodzi załamana… Po południu do Bruna przychodzi wkurzony Hebel. Chce wiedzieć, dlaczego jego córka płacze?! Czy dowie się w końcu prawdy?

 • Gatunek: Serial obyczajowy

Na Wspólnej w telewizji

ZwińRozwiń

Komentarze

Skomentuj
 • zuza

  dajcie nowe opisy odcinków Na Wspólnej od 2403 do 2406 ;).

  13.12.2016 22:51
 • kate

  Nienawidzę Igora, mógłby zniknąć z serialu, mogliby go nawet uśmiercić scenarzyści, nie płakałabym po tym łajdaku. Wiktoria to jego 10 dziewczyna od początku serialu. Ja go przestałam lubić jak umarła Ania. Kochałam postać Ani, z którą kiedyś on był, wtedy jeszcze nie był idiotą i nie zdradzał, a na Ani mu naprawdę zależało. Niestety jak Ania umarła, bo miała nawrót choroby nowotworowej to Igor całkiem zdurniał i potem mu już na nikim tak nie zależało i od śmierci Ani żaden jeden wątek mnie nie interesował. No, pomiajając Elę dopiero. Bardzo ją polubiłam i dlatego nie mogę znieść , że on ją zdradza. Nic się nie nauczył idiota jeden. Cóż... oby go zostawiła. Ja bym też chciała, żeby Zuza rozstała się z Kamilem. Od dawna się wypalili jakoś jako małżeństwo. Każdy ma inne zainteresowania i wogóle. Uwielbiałam odcinki Zuzy z Karolem i uważam, że Kamil zresztą powinien dowiedzieć się o zdradzie Zuzy . Całowała się, a to jest zdrada. Zresztą pocałunek się jej podobał .

  13.12.2016 22:49
 • m (gość)

  Igor to chyba każdą kobietę, z którą był zdradził. Niedobrze mi się robi jak widzę kolejny wątek zdrady z jego udziałem...

  13.12.2016 21:23
 • ola (gość)

  Do komentarza niżej: Oświecę Cię, KAŻDY FACET TAKI JEST. Kobiety się mogą łudzić, że ich partner jest inny, ale ja uważam, że każdy mężczyzna zdradza. Niektórzy tylko nie mają okazji ale jak już się taka nadarzy, to nie ma takiego, który odmówi. Są nic nie warci. A Igora też nigdy nie lubiłam, drażni mnie jego serialowa postać.

  12.12.2016 18:31
 • gosc (gość)

  Nie moge patrzec na tego Igora.Magde zdradzil choc niby kochal,Elzbiete zdradza..choc tez niby kocha..Mam nadzieje,ze Ela go zostawi!!!!

  10.12.2016 08:08
 • Agata (gość)

  Opisy !!!!!!!!!!! Dajcie opisy !!!!

  08.12.2016 20:40
 • kate (gość)

  dlaczego nie ma opisów??? tylko obrazki???? dajcie opisy

  08.12.2016 15:01

Dodaj komentarz

  Logowanie

  Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

  ×