Najlepszy przyjaciel psa

Dog's Best Friend, Kanada 2013

Przyjacielskość psów sprawia, że mogą tworzyć trwałe więzi ze zwierzętami różnych gatunków. W serialu zostaną zaprezentowane przypadki przyjaźni psów, m.in. z delfinami, owcami i orangutanami.

  • Gatunek: Serial dokumentalny

Najlepszy przyjaciel psa w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

Serial pokazuje historie przyjaźni psów ze zwierzakami innych gatunków. Psy mogą być wspaniałymi towarzyszami kotów, ptaków i żółwi, ale na tym nie koniec. Przyjacielskość i lojalność psów to cechy, które sprawiają, że mogą tworzyć trwałe więzi ze zwierzętami wielu różnych gatunków. W serialu zostaną zaprezentowane niezwykłe przypadki przyjaźni psów, m.in. z delfinami, owcami i orangutanami.

Zapewne widzieliście niezwykłe przypadki zaprzyjaźnienia się psów z żółwiami, kotami czy ptakami, ale nie widzieliście jeszcze najlepszego! Serial opowiada o najbardziej niesamowitych i nieprawdopodobnych przyjaźniach tych ulubionych czworonogów człowieka z innymi zwierzętami, takimi jak delfiny, owce lub nawet orangutany! Przyjacielskość i lojalność psów powoduje, że są najlepszymi przyjaciółmi człowieka, ale także sprawia że są idealnymi kompanami dla innych gatunków zwierząt.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×