Najtwardsi kierowcy ciężarówek

World's Toughest Trucker, Wielka Brytania 2011

Kierowcy ciężarówek muszą zmierzyć się z trudnymi wyzwaniami. Na kierowcę, który wykaże swoje wysokie kwalifikacje i niezłomność charakteru czeka nagroda pieniężna.

  • Gatunek: Serial dokumentalny

Najtwardsi kierowcy ciężarówek w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

Kierowcy ciężarówek muszą zmierzyć się z trudnymi wyzwaniami. Zostaną przed nimi postawione różnorodne zadania: od transportu stad dzikiego bydła w Australii po wyczerpujące zadania kierowania, załadunku, wyrzucania i rozładowywania towaru oraz nawigacji, reperacji, tankowania i czyszczenia samochodów. Na kierowcę, który wykaże swoje wysokie kwalifikacje i niezłomność charakteru czeka nagroda pieniężna.

Wydaje im się, że jeśli chodzi o prowadzenie ciężarówek nic ich nie zaskoczy. Że zaprawili się na najtrudniejszych szlakach i za sterami najbardziej opornych samochodów. Ale tych ośmiu kierowców ciężarówek stanie wobec największych wyzwań jakie im się do tej pory przydarzyły wyczerpujące fizycznie i nerwowo trasy postawią przed nimi wyzwania o jakich im się dotąd nie śniło. Od transportu stad dzikiego bydła w Australii, po wyczerpujące zadania kierowania, załadunku, podnoszenia, wyrzucania, rozładowywania, nawigacji, reperacji, tankowania, czyszczenia. To wszystko w sytuacji ekstremalnego napięcia będzie prawdziwie ogniową zaprawą dla 'najtwardszych kierowców ciężarówek', twardzieli szos, walczących o zdobycie wielkiej nagrody pieniężnej. Czy na pewno mają wystarczające kwalifikacje i prawdziwie niezłomną chęć podołania wszystkim wyzwaniom? Wygra ten, kto dowiedzie tego ponad wszelką wątpliwość.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×