Narciarska szkoła życia

Kulejenter, Norwegia 2011

Po zakończeniu pełnej sukcesów kariery w 2006 roku Kari Traa postanowiła wytrenować własną drużynę w tak trudnej dziedzinie sportu, jaką jest narciarstwo muldowe - odmiana narciarstwa dowolnego.

  • Gatunek: Serial dokumentalny
  • Reżyseria: Frode Fimland, Karl Emil Rikardsen

Narciarska szkoła życia w telewizji

ZwińRozwiń

Twórcy

  • Frode Fimland Reżyseria
  • Karl Emil Rikardsen Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

Kari Traa, po zakończeniu pełnej sukcesów kariery w 2006 roku, postanowiła stworzyć silną drużynę na Światowe Mistrzostwa w Narciarstwie Dowolnym w Voss w 2013 roku oraz na Olimpiadę 2014. Nie interesuje jej narciarstwo klasyczne, lecz muldowe, odmiana narciarstwa dowolnego. Charakteryzuje się ono dużą ilością różnych skoków przez muldy, szpagatów i obrotów wokół własnej osi. Kamera przez rok podgląda nastolatki podczas codziennych, intensywnych treningów, na wyczerpującym obozie w szwajcarskich Alpach.

Po raz pierwszy od wielu lat norweskie narciarki mają szansę wygrać! Cztery nastolatki zakwalifikowały się do FIS Freestyle World Cup w Méribel. Jednak celem nadrzędnym trenerki Kari Traa jest zbudowanie silnej drużyny na Światowe Mistrzostwa w Narciarstwie Dowolnym w Voss w 2013 roku oraz na Olimpiadę 2014. Po zakończeniu pełnej sukcesów kariery w 2006 roku Kari Traa postanowiła zbudować swój własny „dream team”. Nie interesuje jej jednak narciarstwo klasyczne, lecz muldowe, odmiana narciarstwa dowolnego. Charakteryzuje się ono dużą ilością różnych skoków przez muldy, szpagatów i obrotów wokół własnej osi. Kamera przez rok podgląda nastolatki podczas codziennych, intensywnych treningów, na wyczerpującym obozie w szwajcarskich Alpach, zwykłych zajęć w szkole czy w trakcie relaksu z rodziną. Sukces w narciarstwie mogulowym można osiągnąć tylko ciężką pracą, lecz dziewczęta są zdeterminowane i gotowe do poświęceń.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×