Nie sądź kobiet po pozorach

Secret Lives of Women, USA 2007

Każda kobieta ma sekret, który głęboko skrywa. Od fetyszy do fantazji o poligamii seria jest spojrzeniem na panie, które nie boją się naciągać lub łamać obowiązujących norm społecznych.

 • Gatunek: Serial dokumentalny

Nie sądź kobiet po pozorach w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Każda kobieta ma sekret, który głęboko skrywa. Od fetyszy do fantazji o poligamii seria jest spojrzeniem na panie, które nie boją się naciągać lub łamać obowiązujących norm społecznych. Była pracownica sektora bankowego, Dee Dee, otworzyła "Black Rose Swing Club" dla wszystkich, którzy kochają niezobowiązujący seks. Annie prowadzi z mężem dwa salony piercingu w Los Angeles. Dokument to wyczerpujące, zabawne i szczere kompendium wiedzy dla dorosłych, na które składają się wyznania kobiet o sobie i o tym, jak to jest prowadzić podwójne życie.

Kochanki, anorektyczki, ekshibicjonistki. Każda kobieta ma swój sekret, który głęboko skrywa. Od fetyszy do fantazji o poligamii seria jest spojrzeniem na panie, które nie boją się naciągać lub łamać obowiązujących norm społecznych. Była pracownica sektora bankowego Dee Dee miała dwa marzenia: własną firmę oraz w pełni spełniać swe niewyczerpane swingerskie fantazje seksualne. Otworzyła "Black Rose Swing Club" dla wszystkich, którzy kochają niezobowiązujący seks, miejsce, gdzie drinki sprzedają barmanki ubrane tylko w bieliznę, gdzie można znaleźć partnera na jedną noc, a okazać się nim może np. szczęśliwa mężatka. Inna bohaterka serii, Annie, prowadzi z mężem dwa salony piercingu w Los Angeles. Przekłuwa uszy, nogi, nadgarstki, ramiona i plecy. Opowiada także o niecodziennych prywatkach, które organizuje. Podczas nich uczestnicy przekuwają sobie skórę kolczykami i podwieszają się pod sufitem. Jessica Sandoval to gospodyni domowa, która pierze, gotuje, sprząta, dba o dzieci i nie pracuje. Dom udekorowała zdjęciami męskich członków rodziny w mundurach wojskowych. Dla męża, który niebawem wyjedzie na rok do Iraku, szykuje niespodziankę, jaką chciała zrobić już dawno temu - swoje zdjęcia nago. W taki właśnie sposób chce przypominać mu się podczas misji. W serii występuje także Jen, samotna matka, która nocą zmienia się w swoje alter ego - Germany, zmysłową tancerkę, która połyka ogień i podpala swe ciało. Są przedstawione kobiety kolosalnych rozmiarów, które latami walczą z otyłością, stosując specjalistyczne diety i poddając się rozmaitym operacjom plastycznym. Kobiety, które celem życia jest modlitwa i zbawienie, a także gwiazdy porno. "Nie sądź kobiet po pozorach" to wyczerpujące, zabawne i szczere kompendium wiedzy dla dorosłych, na które składają się wyznania kobiet o sobie i o tym, jak to jest prowadzić podwójne życie.

Komentarze

Skomentuj
 • piuropush@...

  ...zakładając, że nie ma ludzi zdrowych?

  17.02.2010 17:37
 • Michalek (gość)

  Ona jest chora !

  17.02.2010 15:55

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×