- streszczenia odcinków

Polska 1999
 • Serial spotkał się ze sporym zainteresowaniem widzów. Sprawił też, że wiele osób znajdujących się w podobnej sytuacji przestało się wstydzić mówienia o samotności.

 • Marek z Chicago przyjeżdża do Wrocławia. Spotyka się z Kasią. Dziewczyna jest nim zauroczona. Magda zupełnie dobrze radzi sobie w lubańskiej telewizji.

 • Pani Irena czeka na mężczyznę, który wybrał jej ofertę spośród kilkudziesięciu innych. Zaprosiła go do siebie, choć nie ma pewności, czy postąpiła słusznie. Ze swych wątpliwości zwierza się Agnieszce, swojej sąsiadce i przyjaciółce. Tymczasem pan Tadeusz, jak zwykle od wielu już lat, uczestniczy w próbie wrocławskiego kabaretu "Antykwariat". Założyła go owdowiała pani Irena, która energicznie kieruje zespołem i pisze dla niego teksty, a z panem Tadeuszem bez przerwy się sprzecza, jakby w zgodzie ze znanym porzekładłem: kto się lubi, ten się czubi. Magda bardzo dużo czasu poświęca kilkutygodniowemu braciszkowi. Rodziców cieszy to, a zarazem martwi. Chcą, by córka wreszcie znalazła sobie partnera. Magda jednak woli zajmować się Maciusiem, a plany na przyszłość wiąże raczej z telewizją lokalną, w której z powodzeniem zadebiutowała. Pan Mateusz, po śmierci żony samotnie wychowujący dwoje dzieci, traci pracę. Dzwoni do urzędu zatrudnienia, by dowiedzieć się, czy jedyna oferta, jaką w nim znalazł, jest jeszcze aktualna.

 • Pani Irena czeka na mężczyznę, który wybrał jej ofertę spośród kilkudziesięciu innych. Zaprosiła go do siebie, choć nie ma pewności, czy postąpiła słusznie. Zwierza się Agnieszce z wątpliwości.

 • Jola dzwoni do Krzysztofa, by złożyć mu życzenia urodzinowe i spytać, czy przyjedzie do niej. Okazuje się, że ukochany ma inne zajęcia. Panią Anię odwiedza pani Danusia, znajoma ze szpitala.

 • Magda nie zostaje Miss Lubania. Lokalna telewizja zaprasza Magdę na próby kamerowe. Prezes za pośrednictwem biura matrymonialnego umawia się na spotkanie z panią Danusią.

 • Krzysztof spotyka się z Jolą. Wnuk pani Ani wraca do Londynu. Przed wyjazdem załatwia opiekunkę społeczną dla babci. Panią Anię odwiedza sąsiadka Jadzia.

 • Krzysztof spotyka się z Jolą. Wnuk pani Ani wraca do Londynu. Przed wyjazdem załatwia formalności związane z zapewnieniem babci opiekunki społecznej.

 • Magda przygotowuje się do finału wyborów Miss Lubania. Po konkursie na prezentera radiowego Krzysztof postanawia zwrócić się o pomoc do logopedy. W biurze matrymonialnym zjawia się nowy klient.

 • Magda startuje w eliminacjach wyborów Miss Lubania, a Krzysztof w konkursie na prezenterów radiowych. Pani Grażynka wreszcie spotkała mężczyznę, który odpowiada jej gustom.

 • Jola zwierza się, że zakochała się w Krzysztofie. Tymczasem mężczyzna zmienia mieszkanie i decyduje się na start w ogłoszonym we Wrocławiu konkursie na prezentera radiowego.

 • Krzysztof, po udanej randce z Jolą, wybiera się z pierwszą wizytą do jej domu na wsi. Niepokoi się trochę, jak przyjmą go dzieci nowej znajomej, zwłaszcza nastolatka Ania. Pani Grażyna, od roku poszukująca partnera, spotyka się z Adamem, klientem biura matrymonialnego.

Nowsze Starsze

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Nieparzyści w telewizji

ZwińRozwiń

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×